Wpis z mikrobloga

@folwgnag94: Ale po co miałyby to robić, skoro mają w #!$%@? pieniędzy i nigdy nawet nie będą miały potrzeby szukania pracy? Kiedy ludzie zrozumieją, że życie polega na zarabianiu jak największych pieniędzy przy jak najmniejszym wysiłku, a nie na #!$%@? kilofem w kopalni XD
  • Odpowiedz
@WiezienieTwoimPrzyjacielem: Praca powinna chociaż w małym stopniu sprawiać radość człowiekowi, żeby nie odczuwał, że wykonuje coś tylko i wyłącznie z konieczności. Mi nie odpowiadałaby praca, jako męska prostytutka, którą mi zasugerowałeś, ponieważ musiałbym zmuszać się do homoseksualizmu.
  • Odpowiedz
@Gulczas1337: też potrafię korzystać z google grafika chłopczyku. już tutaj taki jeden był co się chwalił ile to nie odsiedział i jaki to z niego nie kozak. Szybko usunął konto i jeszcze wpłacił 500pln na dzieci bo tak mu powiedziałem. On miał na swoim koncie jakieś 200-300 wpisów tutaj a jednak ogarnął, że granie cwaniaka nie popłaca. Ty masz blisko 6k. myślisz, że w tych wszystkich wpisach nigdy nie ujawniłeś czegoś
  • Odpowiedz
@Gulczas1337: plus nawet jeśli masz takie buciki to patrząc po wykładzinie robisz gdzieś w uk a tam to jest tygodniówka chłopa co robi za minimalną xd życiowe osiągnięcie w #!$%@?, pewnie znów rodzice dumni z synka
szybki edit, jednak nie uk a jakieś baraki w nl bo fotki na insta masz z jurkami xd szybciutko możesz zostać wyjaśniony xd
  • Odpowiedz
@Gulczas1337: Samo to, że wstawiasz buty na dowód bogactwa zamiast samochodu, domu, mieszkania, elektroniki, już wiele mówi o tym gdzie jesteś i jakie masz priorytety xD #!$%@? jak byś wstawił kalafonię za €300 to może zrobiłbyś wrażenie, bo przynajmniej można byłoby to powiązać z czymś ponadprzeciętnym i pożytecznym.

W Warszawie regularnie można spotkać osobników ubranych w Emporio Armani i Balenciagę z zielonym albo żółtym plecakiem, nierzadko jeszcze z iPhonem w ręce.
  • Odpowiedz