Wpis z mikrobloga

Jestem w szoku po tym co dzisiaj byłem świadkiem, mój zimo - przegryw typowy piwniczak i ja wyszliśmy na spotkanie z dwiema laskami z jego akademika (nie pytajcie jak on je wyciągnął, może dlatego mu się udało bo są nowe), ludzie nie doceniają wagi social skilsów, typ pyta dziewczyny czy są w związku, jedna odpowia że nigdy nie była, typ drąży temat - czemu jak pała na przesłuchaniu, po trzecim pyoaniu dyskretnie powiedziałem żeby przystopował, parę minut później dowiaduje się że mama jednej z nich nie żyja zaraz pytanie czemu jaka przyczyna śmierci wtf? Przegrywy myślą że nadrobią braki w wyglądzie charakterem, w mojej opini gówno prawda, osoby takie mają często zerowe social skilsy, nie mając zazwyczaj żadnych damskich przyjaciół, koleżanek, a z powodu wyglądu od czasów nastoletnich nigdy nie byli zapraszani na imprezy czy domówki więc nie mieli gdzie ich nabyć.
Osoba taka z marszu będzie zadawała nietaktowne pytania, zapyta o to o co się nie pyta lub zaśmieje się tam gdzie nie wolno, z marszu dla mnie taki ktoś jest skreślony, jaka morda taki charakter niestety dużo jest w tym prawdy. Liczenie jako przegryw że sioę nadrobi braku wyglądu charakterem jest absurdem,
DOBRY CHARAKTER CZĘSTO JEST TRUDNO ZNALEŚĆ U NORMIKA CZY CHADA A CO DOPIERO U PRZEGRYWA, Jeżeli nie nabyliście social skilli to nawet jak dziewczyna jakimś cudem da wam szansę to wy ją zaprzepaścicie, bo nie będziecie umieli jej wykorzystać tyle w temacie ITS OVER

#przegryw
#stulejacontent
#blackpill
#takaprawda
#zwiazki
  • 9