Wpis z mikrobloga

Mireczki, podobna rozkmina jak wielu ajfoniarzy - 15 Pro czy 15 Pro Max? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czy użytkownicy Maxów są w stanie doradzic jak ten rozmiar sie uzywa na codzień? Mam sredniej wielkosci łapy. 3 lata uzywalem zwyklej 12 i bylo ok. Aktualnie po jej smierci przez pare tygodni uzywam starego 7 plusa który byl w domu i w sumie nie wydaje się jakoś za wielki ale jednoczesnie ma duzo mniejszy ekran od obecnych.

W Maxie kusi nieco lepszy aparat, względnia mniejsza część ekranu zajęta wyspą no i ogólnie wiekszy ekran jako bardziej funkcjonalny. Jednocześnie #uk here i w ratkach z oficjalnego apple store róznica miedzy Pro a Pro Max 256 GB to są 4 funty miesięcznie, więc praktycznie tej różnicy nie ma. (Jednocześnie widocznie niższe niz w PL)

#apple #iphone #kiciochpyta #technologia
Buntro - Mireczki, podobna rozkmina jak wielu ajfoniarzy - 15 Pro czy 15 Pro Max? ( ͡...

źródło: srajfon

Pobierz
  • 6
@Buntro: Mam od prawie roku ten rozmiar i to w etui które dodaje z każdej strony po 2mm, więc jeszcze większy jest, ale po czasie na luzie się przyzwyczaiłem. Bierz Pro Maxa, będziesz ładował co 2 dni telefon.
@Buntro: Idź do jakiegoś salonu i porównaj sobie 14 pro i pro max. Ja tak zrobiłem i zniechęciłem się wielkim rozmiarem pro maxa oraz wagą. Ponoć 15 pro max jest troche lżejsza. To wszystko zależy od twoich preferencji - jak sam nie poczujesz telefonu w ręce to nie bedziesz wiedział.
@Buntro: mialem 6s plus i 11pro max i za kazdym razem stwierdzalem ze to nie byl dobry wybor. Obsluga jedna reka praktycznie niemozliwa. Oczywiscie wieksza bateria i w tym roku wiekszy zoom w aparacie jednak koniec koncow na codzien mniejsza forma sprawdza sie o wiele lepiej