Wpis z mikrobloga

Jan Jansen bo jest zabawny i barwny, ale będziesz często musiał to wskrzeszać xD Ale warto dla niektórych dialogów mieć go w drużynie. W tronie bhaala będzie wyżej wymieniony dodatek to wtedy idealnie pasuje do złej drużyny
  • Odpowiedz
@gejuszmapkt: możesz dobrać sarevoka w tronie bhaala albo tego Dorna z EE, będąc złym charakterem chyba jest problem z postaciami, Yoshimo też będzie marudził że nie pisze się na różne postępowania, niespecjalnie jest wybór, keldorn chyba jest pozytywną postacią jak na paladyna przystało, Mińsk też, Jan Jensen też. Jeszcze jest Mazzy taka gnomka, ale jej nigdy nie brałem (nie lubiłem dwuklasowości) Jest jakaś Hexxat ale przeszedłem bg2 ee i nigdy
  • Odpowiedz
@Evert: Marudzić będą, jak repu skoczy zbyt wysoko, ale tak długo, jak będzie podnoszona z głową, to nie odejdą. Prawie zawsze grałem złymi postaciami i bardzo często miałem Keldorna w party razem z Viconią. Chyba tylko raz doszło do rękoczynów, gdy BG2 poznawałem. Pamiętam, że była teoria, że wysoka charyzma jakoś zmniejsza ryzyko konfliktów - może coś w tym jest, bo sytuacja nigdy się nie powtórzyła. A może zbyt szybko
  • Odpowiedz