Wpis z mikrobloga

@ultrasonic: mam edge 40, przy intensywnym użytkowaniu może braknąć do całego dnia. Ale na razie się jaram to mam bajery po włączane. Przesiadka z g30 czuć to mniejsza baterie ale edge się ładuje do pełna w 40 minut. Tylko u mnie nonstop leca podcasty w tle na YouTube, dane lokalizacja bluetooth na 2 urządzenia więc to swoje zjada, a ten mediatek nie odstaje bardzo od snapdragon ów z poprzedniej generacji.
  • Odpowiedz
@ultrasonic: w samochodzie mam power banka ;p ale godzina jazdy mapa i youtube na sluchawke moze z 10% zchodzi, pradozerny jekis nie jest i mysle ze na jakiejs indukcji 10 watt, z ekranem na maksa by szlo do gory znosnie, za krotko go mam, ale odczuwam to ze musze go raz dziennie na pol godzinki podlaczyc w g30 moglem pominac 1 dzien i rano podlaczyc a tutaj daje do gniazdka
  • Odpowiedz
Hejt jest bo to wersja za 2k a nie za 4k. Pro ma obiektyw telefotograficzny i snapdragona, złącze usbc z OTG i na tym się różnice między oboma modelami kończą. Po prostu ludzie porównują średnia półkę z modelem flagowym. W tej samej cenie masz porównywalny telefon s21fe 5g na który jednak hejtu niema
  • Odpowiedz