Wpis z mikrobloga

Tak porównujecie często aktualny sezon do sezonu z Wiki i Launo. Tamten sezon dosłownie podzielił widzów na pol. Wiki miała tyle zwolenników co przeciwników bo i też faktycznie była kontrowersyjną postacią.
Tu mamy sytuacje, gdzie prawie wszyscy widzowie stoją murem za Lusi. To o czymś świadczy. Lusi ma setki pozytywnych komentarzy na IG i nawet nie bawi się w usuwanie negatywów, bo jak się jakiś pojawi to i tak ginie pomiędzy tymi dobrymi. Inni uczestnicy za to muszą mieć zap..rdol na IG z tym usuwaniem negatywów. I co im zostaje pod postami? Skromne od kilkunastu do 30-40 komentarzy. Co dzieje się pod postami hotelu na IG? Tam żaden uczestnik nie może ingerować. Szczerze? To nie widziałam żadnego pozytywnego komentarza, który dotyczyłby kogoś innego niż Łucja ;) . Najlepsze jest to, że to absolutnie tez nie daje im do myślenia. Oni dalej twierdzą, że to wina Lusi i oni nic złego nie zrobili. Sytuacja jest tak absurdalna, że pewnie niejeden doktorant psychologii mógłby pokusić się o napisanie pracy o tym zjawisku.

Roha nawet nie komentuje. W całej historii, wszystkich najróżniejszych reality show, nie zawiódł mnie żaden uczestnik tak jak on. Tu ja się bardzo pomyślałam co do pierwszego wrażenia.

#hotelparadise
  • 6
@Adriabba: zastanawiają mnie te Grażynki na FB, to jakieś tajne hasło xD
Mówiąc po hotelowemu gdzieś tam jakby ostatnio zaczęłam zagladać na tag i pisać więc tak jakby nie rozumiem xD
@psingwina: Grażynki czyli często starsze kobietki które nie korzystają z wykopu, ale wyrażają się na socjalach hotelowych i grupach FB, one często inaczej widzą sytuację niż my tutaj, a i niekiedy wpadały na tag pod zielonymi nickami naprawiać zdanie tutejszych o uczestnikach i wychodziło im to zabawnie.
@Adriabba: są przychylne, bo wzruszyły się ciężką sytuacją rodzinną Karo i niedomyslnością facetów (czyt. Marvina, który chlapnął głupotę na głos i w niedopuszczalnym zachwycie). Poza tym widzą jakby gdzieś tam zmianę na lepsze. Poniekąd azaliż.