Wpis z mikrobloga

#hotelparadise hitem dla mnie jest Karolina mówiąca Marvinowi żeby wprost mówił jej już na początku gdy ktoś się mu spodoba, ma pretensje do Marvina i idzie oglądać fale po tym jak powiedział jej na początku, że ktoś się mu podoba. Dodatkowo chłop jej mówił, że zaczyna coś do niej czuć, na co ona reagowała powstrzymywaniem śmiechu, uciekając albo rzucając jakieś głupie teksty. Jeszcze każdy gest w jej stronę odtrąca i mówi mu, że pewnie jest lowelasem. Nie lubię tej dwójki strasznie, ale to ta laska ma jakieś duże problemy sama ze sobą.
  • 16
  • Odpowiedz
@Ola_Flubaszenko: fakt prosiła go o to, ale ten pajac jebn3ł bez zastanowienia, że w uj jest w jego typie. Taktu i wyczucia to nie ma za grosz. Onyjad sama powiedziała, że ma niskie poczucie własnej wartości i tak jak za nią nie przepadam, tak po prostu zrobiło mi się jej po ludzku szkoda.
  • Odpowiedz
@Ola_Flubaszenko Ja tam ich lubię, widzę że ona faktycznie ma problem ze sobą, ale podoba mi się jej świadomość problemu, to że mówiła mu o tym żeby jej powiedział nie oznacza że nie ka prawa czuć tego co czuje , jego reakcja była mocno entuzjastyczna , w psychologii jest coś takiego jak mechanizmy obronne , niektórzy tez reagują na poważne tematy śmiechem , jest to rodzaj odreagowania na sytuację stresującą, dla mnie
  • Odpowiedz
@Aurelia2021: okej, śmiech jako rozładowanie napięcia rozumiem, ale jak ona cały czas go tak gasi to przecież nie wpływa to na nikogo dobrze.
Czuć ma prawo co chce, wiadomo, ale ta chora reakcja typu CHCE JECHAĆ DO DOMU to trochę cyrk był.
  • Odpowiedz
Szanuje Wasze zdanie, ale widzę, że teraz jesteśmy na fali podczas której bezkrytycznie broni się tej laski na tagu. Dwa tygodnie temu, czy chociaż po odcinku wysyłania przypadkowych całusków do Łucji chcieliście ją zjeść. Dla mnie ona nie miała żadnego dobrego momentu, coraz bardziej się wręcz pogrąża. A to, że na tle tak złej grupy wygląda w miarę, to akurat nie jest trudne.
  • Odpowiedz
@sesame0il: no właśnie o to mi chodzi! Nie okazuje mu na tyle uwagi żeby on mógł czuć się z nią bezpiecznie, a jak on okazuje zainteresowanie w inna stronę (zgadzam się z tym, że w żenujący sposób) to ona nagle w ataku histerii chce jechać do domu, ogląda fale na plaży i jak on chce z nią porozmawiać to ONA CHCE BYĆ SAMA XDDD
  • Odpowiedz
@Ola_Flubaszenko: zgadzam się glonojad jest beznadziejna i też nie czaje co tak nagle wszystkim jej szkoda... Ale szczerze to wolę ją sto razy od Melvinka. Ten to jest po prostu dzieciak (zresztą jak cała "męska" część...), wybitnie niedojrzały. Nic dziwnego że się z niego śmieje onlyjadori... gość jest mentalnie na poziomie gimbazy...
  • Odpowiedz
Dla mnie ona nie miała żadnego dobrego momentu


@Ola_Flubaszenko: Dla mnie miała kilka dobrych i jeden wybitny. Wśród tych dobrych było zabranie Mostowiaka na plażę i danie mu ramienia na wypłakanie się czy pogadanie z Łucją przez odpadnięciem.

Wybitny moment to był ten, jak domyśliła się wszystkiego, co Mostowiak myśli o powrocie do domu tylko z jego miny, bo mówił rzeczy odwrotne. Dała przykład jak powinno wyglądać zachowanie "domyśl się" nawet
  • Odpowiedz
hitem dla mnie jest Karolina mówiąca Marvinowi żeby wprost mówił jej już na początku gdy ktoś się mu spodoba, ma pretensje do Marvina i idzie oglądać fale po tym jak powiedział jej na początku, że ktoś się mu podoba.


@Ola_Flubaszenko: bo on miał jej powiedzieć szczerze, ale tak delikatnie, a nie że fhój. ;)
  • Odpowiedz
@BigShow: pogadanie z Łucja na plaży = zgarnięcie przez nią kilku komplementów ze strony Łucji. Zaimponowałaby gdyby stanęła za Łucją w jakiejś sprawie głośno, a nie tylko przy Łucji, jak nikt nie widzi i jak nie ma z tego powodu żadnych nieprzyjemności. Nie widzę więc w tej sytuacji nic imponującego.
  • Odpowiedz
@Null84: wiem, wiem zwykły kretyn z tego Marcina. Za grosz wyczucia i jakiegoś obycia w romantycznej relacji.
Aaaale ona też wyczucia nie ma, więc trafił swój na swego. Jej reakcja mocno przesądzona. Jak ona chciała wracać do domu bo jej chłop, którego zna trzy tygodnie powiedział jak prostak, że ktoś inny też mu się podoba, to ciekawe jakby reagowała jakby Łucja zachowywała się w stosunku do niej tak jak ona do
  • Odpowiedz
@Ola_Flubaszenko: polać ci!!!! Nie rozumiem w jaki sposób ludzie interpretują ta rozmowę Łucji z Karolina w sposób przychylny dla onlyjada, ona tam tylko stała i słuchała pochwał na swój temat XDDD
  • Odpowiedz