Wpis z mikrobloga

Hej mirasy. Od kilku miesięcy zmieniam swoje nawyki żywieniowe, zero cukru, mało węgli, mnóstwo białka i jeszcze więcej tłuszczy. Waga leci w tempie godnym podziwu, czuję się też znacznie, znacznie lepiej. Jednak w związku z chronicznymi problemami w skupianiu się i ostatnio w ogóle z rozmawianiem, oraz zdarzającymi się stanami lękowymi, chcę wrócić też do suplementacji z nieco większą świadomością.

A więc mój zestaw dzienny będzie od dziś wyglądał tak:

1x Alpha GPC 300mg (Cholina)
1x Neurovit (witaminy na receptę z grupy B, tj B1/B6/B12 - 100mg/200mg/0,20mg)
1x Biotropil (Piracetam 1200mg)

wszystko brane rano.

Co myślicie o powyższym, może jest coś co mogłoby mi pomóc? Dzięki za wszelkie uwagi i wskazówki. #nootropy #medycyna
cpt_foley - Hej mirasy. Od kilku miesięcy zmieniam swoje nawyki żywieniowe, zero cukr...

źródło: temp_file1855211705689987807

Pobierz
  • 6
@cpt_foley z racetamow (ta rodzina leków co piracetam) polecam jeszcze noopept, sunifiram lub fasoracetam. Zwłaszcza pierwszy i trzeci są dobre na stany lękowe. Ogólnie trzymam kciuki, choć nie wiem czy zamiast całego tego zestawu suplementów sprawy nie załatwiłaby jedna tabletka antydepresantu. W żadnym razie jednak nootropy to nie placebo, więc się nie zrazaj moją opinią. Stosowałem i leki psychiatryczne i nootropy i obie grupy bardzo mi pomogły.
@Koobik Noopept trochę źle na mnie działał ale fasoracetam brzmi całkiem kusząco ( ͡º ͜ʖ͡º) dzięki Miras za odpowiedź

Antydepresanty działały przez ponad rok, ale skutki uboczne zniechęciły mnie do dalszego stosowania. Libido, splycenie odczuwania emocji, zaniedbanie relacji, totalna obojętność i brak poczucia konsekwencji czynów ( _) Dlatego też działam min. z nootropikami