Wpis z mikrobloga

Ja to czekam na firmę, która #!$%@? te wszystkie prądożerne gówna z systemu i pozwoli na używanie telefonu kilka dni, a nie ledwo jeden na czuwaniu... Ostatnio zmieniłem telefon, bo już słabo trzymał na baterii, okazało się, że nowy trzyma jeszcze krócej XD
#apple
  • 6
Zrobili 12/13 mini i nikt tego nie kupował


@Wyso52: ja kupiłem, paru znajomych kupiło, ale ludzie, którzy cenią sobie wygodę są jednak zbyt małą niszą, tak jak piszesz ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Wyso52: bo zrobili iphone za prawie 5k, ludzie chcieli mały telefon z niską ceną nie dymaną kosmiczną przebitką, jakby stały one w cenie średniaka albo niskiej półki to by ludzie brali
Poza tym, to nie te same czasy co w 2019, kupiłem wtedy do 1000zł telefon z czystym androidem normalnego producenta a nie xYtonga z alliexpressu i jeszcze skubańczyk strzelał fotki w RAW, w 2022 musiałem kupić nowy telefon to nie
@Ranger: nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś kupił telefon do którego są etui z power bankiem. Nikt nie zabrania nosić wielkiego kloca, ale taka potrzeba jest niszowa dlatego nikt się nad tym nie będzie spinał. 1 dzień z hakiem starczy to tak robią. Jak nie będzie rewolucji w bateriach dostępnej dla mas to głowę dam, że prędzej się skupią na 3 nm i 2 nm ale tylko po to, żeby jeszcze
@Eshirael: problem nie w wielkości baterii, tylko w tym, że te dzisiejsze systemy te baterie zjadają w błyskawicznym tempie na te wszystkie procesy działające w tle, których ja nie potrzebuję (ba, mam nawet internet wyłączony przez większość czasu, bo denerwują mnie powiadomienia). Niech mi pozwolą na jedynie powiadomienia i odświeżanie aplikacji, których używam i pełną moc tylko podczas użytkowania telefonu, a gdy ekran jest zablokowany, to niech to będzie po prostu