Wpis z mikrobloga

#hotelparadise W sumie fajny ten playerowy odcinek - sporo wątków było, ale mam takie spostrzeżenia:
1. Pozornie Onlyjad przesadnie zareagowała na słowa Mostowiaka, ale z drugiej strony w życiu bym przy żonie lub nawet potencjalnej partnerce nie powiedział przy niej że inna jest "w ch*j moim typie". Jak uwzględnić fakt, że widać po niej i nawet o tym mówi że ma niskie poczucie własnej wartości. Moim zdaniem niedowartościowane osoby mogą w taki sposób reagować i nie jest to żadna jej gra - taka jest. Mostowiak ma jeszcze wiele pracy przed sobą w zakresie komunikacji - nie należy do najbardziej lotnych, ale chce dobrze. Onlyjad zaczyna mnie bawić swoimi pytaniami do Mostowiaka i minami sytuacyjnymi - jakieś to takie pocieszne się wydaje.
2. żAlicja - jak chce wywalić Srocha z programu to już ma plusa. Biorąc pod uwagę że jej sposób bycia w jakiś sposób mnie rozczula i śmieszy jednocześnie to jej panterka i rozmowa z nową Wiką sprawia żę już nie jest dla mnie aż tak cringowa, a bardziej śmieszna w pozytywnym tego słowa znaczeniu.
3. Nowa Wika - pozytywne wrażenie, wydaje się sympatyczna i od razu wiedziała jacy faceci są w jej typie. Szkoda że ludzie ocenili ją negatywnie tylko ze względu na usta, a w nowym odcinku nie zaprezentowałą się źle - jeśli studiuje prawo i pracuje w kancelarii to chyba z tym wiąże swoją przyszlość - może zaskoczy pozytywnie.
4. Sroch - jaki ból dupy miał że dla nowej Wiki nie był wystarczająco interesujący - już jad się z niego wylewał że nie czuje Wiki z pogardą dodając, że żAlicja z nią dużo rozmawia. Mam wrażenie że ten narcyz nie szanuje żadnej dziewczyny, a w szczególności tych które nie są nim zainteresowane (Wika) lub tych które są kilka poziomów nad nim (Łucja). Parafrazując słynny cytat "pochwa samicy płetwala błękitnego w czasie porodu rozwiera się do szerokości ośmiu metrów, co czyni ją drugą największą #!$%@?ą zaraz po Srochu". Mam nadzieję że jakimś cudem Justyna nie podejdzie do Srocha bo plan żAlicji legnie w gruzach.
  • 10
@kipman1: ale nowej nikt tu nie ocenił negatywie jako człowieka tylko jej usta zostały źle ocenione bo są po prostu brzydko zrobione za jej pozwoleniem. I nie wiadomo czemu ładne dziewczyny robią sobie krzywdę takimi warami.
@LittleBlackBird: no ale jest to subiektywna ocena - biorąc pod uwagę jak zarabia to by była alienem gdyby sobie ich nie zrobiła. Znasz jakaś ring girl która nie ma zrobionych ust lub znasz jakaś asystentkę w kancelarii prawnej ktora nie jest zrobiona. Stażystki lub asystentki w kancelariach przynajmniej w Warszawie są tak zrobione że ta nowa Wika wygląda jak maryjka. Chciała to sobie zrobiła - niczym nie różni się ocena ust
@Gazolina: z co w tym dziwnego? Wiesz ile trzeba poświęcić młodości aby dostać się do dobrej kancelarii prawnej? Jak już się dostajesz i zarabiasz to chcesz wyglądać dobrze i inwestujesz w siebie na różne sposoby - przykładowo moją firmę obsługują kancelarie powiązane z Dentons (chyba największa grupa kp w Polsce) - zawsze mam kontakt z pięknymi i "zrobionymi" stażystkami lub asystentkami. Taka obserwacja, sporo dziewczyn w dzisiejszych czasach majstruje ze swoim
@kipman1: gdzie ja "przeżywam" jej usta? Chłopie opanuj się. Napisałam JEDEN komentarz na jej temat że są fatalne i tyle. To wg Ciebie jest przeżywanie?
Nadal niezmiennie bawi mnie Twoja teoria o tym, że zrobiła usta ze względu na swój zawód i pracę w kancelarii. Chociaż w tym komentarzu zaprzeczasz sam sobie i twierdzisz że zrobiła te usta dla siebie. Dziękuję za tak obrzerny komentarz na temat poprawiania urody ale nie
@Gazolina: No ale znowu "przeżywasz" mnie atakując - po co histeryzujesz i mnie zaczepiasz? Mam swoje zdanie na ten temat i tyle. Tutaj chodzi tylko o perspektywę spojrzenia na temet bez obrażania nikogo. To ty srasz się na moim wątku zatem zachowuj się chociaż. Życzę więcej tolerancji w traktowaniu ludzi zarówno w internecie i życiu realnym. Pozdrawiam bez odbioru :)