Wpis z mikrobloga

To nie rzadkość, kiedy mój #spierdotrip zaczyna się w okolicach południa, a kończy późną nocą. Coraz bardziej dojrzewam do tego, by zająć się chodem sportowym wyczynowo xD
Jutro jadę złożyć papiery na uczelnię. Mam status rezerwowego, także trzeba się liczyć z nieprzyjęciem. #!$%@?, jak mnie nie przyjmą to mi się tak trochę świat zawali ;_; matura zdana 2k21 #neet uję już drugi rok, przez ten czas miałem wątpliwości, czy jest sens pójść na #studia Przede wszystkim nie miałem pomysłu na kierunek, długo się zastanawiałem i jednocześnie rozglądałem się za pracą. Lecz perspektywa pracy była tak nieciekawa, że finalnie zdecydowałem się na kontynuację edukacji (produkcja, magazyn - a drżę na samą myśl, ja się nie nadaję do wiadomego środowiska ludzi, tych słynnych sebixów; może być i kasjer, sprzątacz itd ale to też mi się nie widzi, a kurier glovo, uber gdy nie masz samochodu tylko rower to praca niewolnicza, ogrom wysiłku a zarobki to nawet nie są psie grosze, są oczywiście jeszcze inne prace, ale #!$%@? z nimi).
Dojrzałem do tego, że naprawdę chcę się uczyć, poczułem "głód wiedzy" i że w końcu wybrałem kierunek, który odpowiada moim zainteresowaniem.
Wierzę, że dzięki studiom życie nabrałoby tempa. Dawno już nie czułem, co to znaczy mieć dzień wypełniony na full i kiedy cały czas coś się dzieje i brakuje mi tego.
Po za tym studia to dobra okazja do szlifowania umiejętności społecznych, u mnie to dno i metr mułu.
Tak wiele można zyskać.. więc #!$%@? byłoby zostać odrzuconym i mieć kolejny rok na kształt dwu poprzednich, tak samo #!$%@?. #przegryw
MenelzLaos - To nie rzadkość, kiedy mój #spierdotrip zaczyna się w okolicach południa...

źródło: IMG_20230913_002037

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • 0
@nickbezpomyslu: anglistyka. Wiem, że kierunek oblegany, ale angielski był zawsze czymś co najbardziej ogarniałem w szkole, stąd taki wybór. Sądziłem że zakwalifikuje się od razu, a tu tylko rezerwowy. Matura wyniki rzędu 80-90 % i rezerwowy #!$%@? kim te osoby przede mną na liście ¯⁠\⁠⁠_⁠/⁠¯
  • Odpowiedz
anglistyka oblegana? I sie dziwic, ze ludzie pozniej pracy szukaja. Przeciez to jest to samo co Politologia --> Europeistyka --> Bezpieczeństwo Narodowe
  • Odpowiedz