Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Karolina to co zaplusowała nieknuciem i w miarę logicznym tokiem myślenia to już u mnie skasowała tym beceniem po wejściu nowej. O nieeee... podoba się Marvinowi ooo nieeee może do niej zacznie podbijać oooo nieee mniej followersów i subskrypcji...
  • 11
@Sosen834: no swój sposób jest ,ale do królowych taniego cwaniactwa jakie są tam te dwie nie dorasta,
ja myślę że ,,cwaniakowała'' ale się zadziało i w nim zauroczyła? a może i bliska ,,zakochania''jest i stąd taka reakcja,
gdyby nie to to podbijała by do innego co tam jest niemal normą
@Amikamamy: Wiesz, ja nie mam do niej jakiejś niechęci czy coś. Tylko ja patrzę na nią z perspektywy Marvina. Słyszysz jego wypowiedzi ? On jak ma powiedzieć zdanie dłuższe niż kilka słów to wygląda jakby miał zaraz mieć rozwolnienie. A Karolina nie zachowuje się jak jakaś 15 latka co zobaczyła w nim crusha z Backstreet Boyz i nieważne co by mówił i tak będzie ideałem.
@sernikwrajstopach: Może też tak być, że ona to jeden wielki problem pochodzący z przeszłości. Jakieś syndromy popularne, nie będę wymieniał. Może jest aseksualna. Po prostu nie uwierzę, że jakakolwiek ogarnieta dziewczyna mogłaby się zakochać w Marvinie. Może w życiu nie trafiła nigdy na kogoś kto aż tak by się do niej szybko przywiązał i aż tak był jej lojalny po 1 dniu. Żeby nie było, pisałem już wcześniej, że nawet go
Słyszysz jego wypowiedzi


@Sosen834: tak ,tu masz rację ale zastanawiam się czy on tak ma i dłużasz wypowiedź u niego to unikat czy zwyczajnie zasób słów u niego cienki i wychodzi mu tylko hu,du ku bezbłędnie, co idzie zauważyć się w rozmowie z chłopakami i po alko,
może on po prostu tak ma, albo stresuje się bo nie potrafi swoich myśli i odczuć ubrać w słowa