Wpis z mikrobloga

Jest piętnasty dzień września, o zmroku do twoich drzwi puka przemoczone i zziębnięte ukraińskie zboże. Otwierasz drzwi i pytasz przez próg "o co chodzi, co się stało, jak mogę ci pomóc?" Strudzone ukraińskie zboże odpowiada, "Potrzebuję u ciebie parę dni pomieszkać kolego bo chcę polecieć do Afryki nakarmić głodnych murzynków, moje ziomki za mnie walczą z moskalem, wpuść mnie do siebie, zajmę tylko małą część mieszkania". Wyglądasz przez próg i widzisz że w korytarzu kryje się cała zgraja ukraińskich zbóż, wszystkie z tobołami.

#ukraina #aferazbozowa #polska #rolnictwo #ankieta #gownowpis #mirkomodlitwa
Pobierz FENOMENALNY_CZARODZIEJ - Jest piętnasty dzień września, o zmroku do twoich drzwi puka...
źródło: elf_w_zbozu

Co robisz?

  • Wpuszczam biedne zboże walczące z Putinem 17.8% (13)
  • Wpuszczam zboże bo chcę dać sobie wejść na głowę 5.5% (4)
  • Nie wpuszczam i mówię- nara leszcze 38.4% (28)
  • Nie wpuszczam ale bukuję im bilety do Afryki 38.4% (28)

Oddanych głosów: 73

  • 13
do trzech razy sztuka.


@Aquamen: XD Matołku, w maju bezcłowy import z Ukrainy przedłużono o rok. Policz sobie na paluszkach ile to zostało.
@Aquamen: Bardzo mi się taka twardość podoba. Przypominają się stare dobre czasy, kiedy dzielni rządowi patrioci zapowiadali, że w sprawie Turowa mają 100% racji i ani centa kary nie zapłacą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Aquamen: Jak twój idol Patryk Jaki wyjdzie i powie, że nie zapłacimy, to nie zapłacimy! A jak jeszcze piskliwym głosikiem to samo wykrzyczy jego szefuńcio szeryf Zero, to tym bardziej nie zapłacimy ( ͡° ͜ʖ ͡°)