Wpis z mikrobloga

#torun #praca #pracazdalna #pracaszukaczlowieka
Jakoś tak się potoczyły koleje życia, że szukam pracy. Przy okazji wysyłania CV pomyślałam, że uderzę w stary, dobry, sprawdzony wykop.
Czy znacie kogoś, kto szuka dobrego i kreatywnego pracownika w Toruniu lub do pracy zdalnej?
Mam doświadczenie w: korygowaniu prac, w pisaniu prezentacji, w pracy z klientem - głównie call center, praca w sklepie. Mam doświadczenie w transportach medycznych, czy pracy na oddziałach szpitalnych. Szybko się uczę - nie znam też osoby która jest w stanie czytać czy wyłapywać błędy szybciej ode mnie. Mam oko do szczegółów i doskonale idzie mi łączenie wiedzy z różnych dziedzin. Szybko nawiązuje kontakty.
Najlepiej pracuje pod presją czasu.
Dbam o dobrą atmosferę w pracy, ucinam plotki, rozluźniam atmosferę w biurach. Angielski B2/C1.

Jeśli znacie miejsce, które szuka pracownika na recepcji, we w miarę porządnym call center, a nawet i na magazynie, laboratorium, w prowadzeniu punktu w galerii, łącznika między działami w biurze, w ogromnym skrócie: tam, gdzie potrzebne są szybkie decyzje, łączenie wiedzy z wielu dziedzin, konieczność doskonalenia się, copywritingu - dajcie znać.

  • Odpowiedz