Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się czy to tylko ja tak mam z ich kanałem? Na początku była fascynacja, wow caravaning coś nowego i nieodkrytego.
Po pewnym czasie zaczęłam poznawać jego realne poglądy na świat, na wychowanie dzieci, stosunek do życia i tego, że wszystko łatwo przychodzi i można żyć beztrosko.
Teraz oglądając ich kanał mam niesamowite ciary żenady, ale nie mogę się od tego oderwać. To jest jak wciągające, że chce znać perypetie tej rodzinki. Jak widzę, że dodał nowy odcinek to rzucam wszystko i chce to oglądać xD
Może i dobrze, że on ma wszędzie wyłączone komentowanie, boje się że ludzie na YT to by go zjedli za to co odpierda$a

#kikiswiat
  • 9
  • Odpowiedz
@kotecci to jest tak ciężko określić. Mam trochę sytuacje jak OP z nimi i jak z tego mema „niby rzygac się chce ale wzroku oderwać nie mogę”. Są bardzo „katoliccy”, wydają się w #!$%@? naiwni - przyjmują wszystko co powiedzą inni i/lub przeczytają w internecie za pewnik. Ekscytują się dosłownie #!$%@? wszystkim - szyszka O JA #!$%@?, kałuża O #!$%@? PIĘKNO NATURY, byle jaki kościół w Pcimiu dolnym JEST #!$%@? W PYTE.
  • Odpowiedz
niewytłumaczalne zdarzenia, NAGLE PRZEKROCZENIA PRĘDKOŚCI, zajechanie drogi przez policję w pościgu w którym miał czasu w #!$%@? na reakcje a ten pod publiczkę trzymał do końca gaz.


@jakuba94: Weź daj linka do tego XD
  • Odpowiedz
@lentilek jeszcze może dodam ze pamietam ze Jasio kupił kursy od Friza i dzieci chyba z tych filmów uczył reagowania na wszystko. Tak po głębszych przemyśleniach na tagu
  • Odpowiedz
@jakuba94: Jestem w stanie to uwierzyć że kupił te kursy XD

Ta akcja z policją w Fancji to złoto, mi się podobał jego samotny wypad solo od Finlandi, Norwegii w tym roku chyba. Jak źziwiony tym że korzystał z laptopa, starlinka ładował te jego poteżne powerbanki z samochodu na wyłączonym sillniku kilka godzin a potem nie mógł odpalić fury bo ako rozładowane. Potem ktoś podjechał autem i po podłączeniu kabli zamiast
  • Odpowiedz