Wpis z mikrobloga

@Uncontrollable24 jeśli chciałbyś zostać na rynku dłużej, to nie wiesz nawet jaka krzywdę sobie robisz trzymając kilka miesięcy stratne pozycje i szukając ciagle nowego copium na usprawiedliwienie, i chodzi mi tu o psyche i podejmowanie decyzji w przyszłości, a nie o sam #!$%@? kwit, ale nie chce mi się rozpisywać na ten temat, bo do ciebie i tak w tej kwestii nic nie dociera + czasem się zastanawiam, czy zwyczajnie nie trollujesz,
@maniek74 depo aktualnie 15k nie trolluje po prostu uważam że nie będzie soft landingu i Ameryka wejdzie w recesję. Mam wrażenie że duża część rynku nie wie jak działają stopy procentowe w dłuższym terminie teraz tylko trafić w odpowiedni timing ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Uncontrollable24 ale co z tego, chodzi mi o copium którym się zaciągasz i przedłużysz trzymanie tych S, ta sama śpiewka od 13k, pamietam dokładnie twoje wpisy typu „nie wierze, ze pójdą na 14k” itd. później czekanie na kolejne odczyty, posiedzenia FED i ciagle cię wiozą, nie potrafisz odjeść od stołu i przyznać sie do porażki

a druga cześć wypowiedzi już całkiem mnie #!$%@?, ze większość rynku nie wie, jak działają stopy procentowe,
@Uncontrollable24 po za tym, jakbyś rzeczywiście chciał rozgrywać twarde lądowanie w USA, które może nadejść, no to #!$%@?, nie na tak zmiennym instrumencie jak US100 z lewarem 1:20, bo oni tam nie raz 1000 pkt robili w dwie sesje, tylko jeśli już to jakimś ETF i nie na NASDAQ tylko DJI czy Russel.

Tylko ze prawda jest taka, ze ty chcesz przyjąć gruby strzał, żeby się odkuć za poprzednie porażki, dlatego atakujesz
@maniek74 nie chce ograć rynku, co do odkucia masz trochę racji ale rynek zdaje się mieć bezpieczna przystań w spółkach technologicznych przez co mocniej spadną. Russell czy Dji nie są po tak mocnych wzrostach jak nq który dużo mocniej jebnie jeśli na prawdę nadejdą spadki. Co do bankiera czy innych szortujacych typu zaor albo barry ich nie słucham nie kopiuje, po prostu rozgrywam swoje i chce złapać ruch na więcej niż 2k