Wpis z mikrobloga

@vulcanitu: a teraz soniarze w kółeczku wzajemnej adoracji masturbują się do tych keksów na plejke ( ͡° ͜ʖ ͡°) a potem sobie wysyłają CP na tajnym kanale. Dobrze ze cipkito i reszty zakolakow nie ma na wykopie. Strasznie toksyczne typki. Pewnie moja wiadomość pojawi się u nich, bo wiem ze lurkuja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@vulcanitu : Haha, w sumie to dość zabawne, że Ty go znasz oryginalnie jako Hermena bo założyłeś konto stosunkowo niedawno, a ludzie którzy byli tutaj podczas peaku wojenek wiedzą, że na samym początku to był StinkyPoljakTheWorm ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gość miał tyle alter ego na wykopie, że nieźle tam się musiało dziać pod kopułą.

Na badania?
Na badania
@vulcanitu: czemu soniarzy xD to już nie można pisać że gra to jednak wielka porażka ? nie pisze o aktywnych graczach ale o jakości tego dzieła i kupionych recenzjach przed premierą ?
@Beeercik: a no w sumie i per Stinky do niego mówili
@kidddddi czemu soniarze? no bo soniarze, tudzież bardziej mi o 's0niarzy' chodziło, takich co to ci potrafili gadać, że wymienne akumulatory to idiotyzm skoro można sobie kupić drugi pad za 300 zł( ͡° ͜ʖ ͡°)nie masz dwóch padów? znaczy że kolegów nie masz( ͡° ͜ʖ ͡°)takie jednostki