Wpis z mikrobloga

a mali zostali bez wyplat a oni generowali ruch wiekszosciowy


@holdfast: weź pod uwagę inny fakt: jak ci wpłacający grube sumy dostali swoje procenty, to jest prawdopodobieństwo, że z nimi wrócą. Gdyby wypłacać najpierw małym, a potem dużym, bo oni mają więcej, spowodowałoby, że w ogóle przestaliby się pojawiać. Jeśli więc mówisz, że tak dobrze znasz logistykę i psychologię, to wiedz, że jest coś takiego jak sprawiedliwość i jeśli ludzie
  • Odpowiedz
@SPGM1903: wiem o co ci chodzi ale zalozmy taka sytuacje: zostalo teraz okolo 2 btc, kolejka jest od 22-22:30 nie wiem dokladnie niewazne, i pierwszego do wyplaty mamy takiego ziomka co wplacil 2 btc, to lepiej jemu wyplacic czy 2-3 co wplacili 0.02-0.2 oni moze jeszcze by zaryzykowali, wchodzi kilka wplat kilka nastepnych i rubasowi oddjemy 2 btc.. wszystko kwiestia proporcji ale do tego musialby byc automat jakis skrypt!!
  • Odpowiedz
@holdfast: zaadę proporcji można by stosować, ale to musiało by być w regulaminie. Maksymalna wpłata to 5BTC i jest traktowana na równi z 0.05 BTC. Trzeba więc zachować te zasady i się ich trzymać.

Poza tym - jeżeli ktoś chce wpłacić 5BTC, a w regulaminie pisze jak wół, że max to 0.5BTC, to wystarczy, że zrobi 10 wpłat i jest traktowany już tak samo jak pozostali. Łatwo jest oszukać taki układ. Wzmagasz takie zachowanie, gdy nie traktujesz ich sprawiedliwie.

Gdy jednak traktujesz, to zyskujesz kolejnych i kolejnych, bo w piramidzie chodzi, jak zapewne wiesz o zaspakajanie chciwości czyimś kosztem. Zabawa z dużym ryzykiem. Im więcej osób się bawi, tym lepiej. Jeśli zaś jest więcej osób z dużymi kwotami to ci mali zyskują jeszcze szybciej - bo duże sumy można podzielić między nich i szybciej wracają. Duzi też wracają, bo nie są traktowani inaczej i ich BTC nie musi nienaturalnie dłużej
  • Odpowiedz
@holdfast: Gdybym chociaż raz został pominięty, bo "najpierw mniejszym trzeba wypłacić", to drugi raz bym nie wpłacił w ogóle. Tak to mogłem ocenić ryzyko, wyliczając przy jakiej sumie wpłat otrzymam zwrot. A gdyby miało być tak, że powinienem dostać teraz, ale najpierw mali i poczekaj jeszcze 20 BTC, to olałbym taki interes.
  • Odpowiedz
@KryptoKursyPL: no ale czemu do mnie to piszesz ? ja za darmo zapieprzałem dla Was jak wół, to, że ponzi stanęło to moja wina ? miałem zrobić tak jak pisze holdfast ? pomijać wysokich wypłacać niskim ? a Ty myślisz, że niski jak dostanie wypłate to wejdzie grubo ? Gówno prawda, jestem adminem więc widzę jak to działa, żaden z małych(jeśli chodzi o tych regularnych) nie wpłacił nigdy więcej niż
  • Odpowiedz
@KryptoKursyPL: No bo dla mnie zabrzmiało to jak atak, z resztą nie pierwszy.. Co ja ukradłem Wam te BTC, że macie do mnie pretensje ? A gdzie moje 1%, które w regulaminie jest zapisane ? Nawet na 0,5% nie ma. Zauważcie to, że zapieprzałem 17-20 godzin dziennie przez 5 dni byście byli szczęśliwi a teraz co ? Moja wina ?
  • Odpowiedz