Wpis z mikrobloga

Czołem mirasy i mirabele, pytanie mam o "Berserka". Wciagnalem wczoraj anime z 97r., niestety kończy się gdzie kończy. Teraz pytanie, lecieć z kontynuacją w formie anime czy lepiej poznać dalszą historię za pomocą mangi? Dodam, że z manga to ja doświadczenia nie mam. Z drugiej strony podobno w tym nowszym berserku animacja ssie po całości. No i jestem w kropce, a chce poznać dalsze losy Gutsa. Ktoś, coś?

#berserk
#anime
#manga
  • 12
@CXLV: ja jestem fanem soulsow i gdzieś czytałem, że Berserk był mocna inspiracją dla Miyazakiego. Chociaż i w Bloodborne widzę inspiracje, nie tylko w Dark Souls. No i tak sobie zaczalem wczoraj anime no i pękło w dzien. :) Bardzo, bardzo mi siadlo. A nie wiesz czy jest dostępna gdzieś ta Manga po polsku? Co prawda angielski mam w pełni komunikatywny, ale czytać wolę w ojczystym języku
ja jestem fanem soulsow i gdzieś czytałem, że Berserk był mocna inspiracją dla Miyazakiego. Chociaż i w Bloodborne widzę inspiracje, nie tylko w Dark Souls. No i tak sobie zaczalem wczoraj anime no i pękło w dzien. :) Bardzo, bardzo mi siadlo. A nie wiesz czy jest dostępna gdzieś ta Manga po polsku? Co prawda angielski mam w pełni komunikatywny, ale czytać wolę w ojczystym języku


@MuszeZalozycKontoByFiltrowacGowno: kupic od jpf. azure