Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@mirko_anonim: pytaj czy może jakoś Ciebie zachęcić do nie podnoszenia czynszu... a poważnie to najnormalniej w świecie zapytaj się - fajnie się rozmawia, jeśli Tobie też to chętnie bym jeszcze porozmawiał i gadacie nigdzie nie wychodzisz :P można wtedy na noc zostać
@mirko_anonim: Dla swojego bezpieczeństwa nie umawiałbym się z nią w mieszaniu. Przewróci się w wannie, nabije sobie limo pod okiem, oskarży Cię i zrobi Ci akcję z mieszkaniem za pomówienie. Najlepiej to wypowiedz jej umowę, dla własnego bezpieczeństwa. I pamiętaj młody wilczku: "tam, gdzie się robi biznes i pracuje tak się !@#$%^ nie wojuje". Jeżeli chcesz ją peklować to masz dwa wyjścia: wywalić ją z mieszkania i peklować na mieście, zrobić
W zasadzie dokładnie widziałem jej kształty, ona w trakcie dyskusji częściowo się skrywała rękami, ale jak rozmawialiśmy sporo gestykulowała, więc te przysłowiowe cyce widziałem jak na dłoni.


@mirko_anonim: już tylko wysłanie tybetańskiego mnicha z informacją napisana na zwoju pergaminu o treści "atakuj" może być bardziej dobitnym sygnałem xd
✨️ Autor wpisu (OP): >Tak. Kusi ciałem i cie bajeruje dla swoich celów.

@Mr_3nKi_: ale kwestie podwyżek omawialiśmy znacznie wcześniej i powiedziałem, że kolejnych już w tym roku nie będzie, choć rynek najmu obecnie nie należy do stabilnych i ceny się zmieniają. Czy chodzi o to, że próbuje na mnie wpłynąć abym kolejnych podwyżek nie dawał? Albo już to robi a ja tego nie dostrzegam w ten sposób? Może rzeczywiście