Wpis z mikrobloga

#tenis to że jest GOATem tenisa wiadome jest od jakiegoś czasu, teraz tylko poprawia swoje rekordy. Ale myślę z duża dozą prawdopodobieństwa może być też najlepszym sportowcem w historii. To co on wyprawia w tak trudnym sporcie indywidualnym jakim jest tenis i to przez większość kariery musząc walczyć z Rafa i Rogerem....to jest po prostu niesamowite i brakuje już słów żeby opisać jego wielkość. Graj nam dalej Nole! #25 w Australii.
Pobierz natuuris - #tenis to że jest GOATem tenisa wiadome jest od jakiegoś czasu, teraz tylk...
źródło: Zdjęcie WhatsApp 2023-09-11 o 02.29.19
  • 7
@klatra_ radzę zapoznać się z określeniem Super Szlem, tak jak wspomniałem nikt go nie zdobył. To coś lepszego niż Złoty Wielki Szlem ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@klatra_ @bart88uk: mam Cię na czarnej za pisanie głupot, ale spieszę z pomocą ("Super Slam" as a combination of the Golden Slam and year-end championship title), czyli złoto olimpijskie, 4 tytuły wielkoszlemowe i w tym przypadku wygranie ATP Finals. Jedną rzecz źle podałem, bo w rywalizacji na wózkach zdobyła go już Diede de Groot. Jeśli chodzi o zwykły tenis to najbliżej była oczywiście Steffi Graf - doszła do półfinału WTA finals,