Wpis z mikrobloga

@cus_ A nie wspomniał czasem, że raczej podejmie decyzję przed Euro? W sensie, będzie wiedział, czy to jego ostatni turniej czy będzie jeszcze walczyć o MŚ, a nie że decyzja zapadła?

@AtlantyQ Ja to odczytałam w taki sposób, że ma już tego dosyć (całego tego młynu z reprą) i sytuacja z Euro zadecyduje ostatecznie o odejściu z reprezentacji. Być może się mylę, ale takie mam odczucie po tym wszystkim co mówił w wywiadzie, tak między wierszami.
@cus_: No myślę, że teraz na pewno odejdzie. Ogólnie z tego co czytałem, że za kadencji Nawałki to nie mógł się doczekać zgrupowania, a teraz to trochę jak za karę tam jest.
@VirusX #!$%@?, może to i lepiej, wreszcie przestaną budować drużynę dookoła lewego, który gra już dłuższy czas piach a gole zdobywa z cieniasami (a ostatnio nawet i z nowym problem)
@cus_: Z drugiej strony też wszyscy jego ludzie już z kadry odeszli i jest najpewniej też jakaś przepaść pokoleniowa między nim a resztą, pamiętam Fabiański miał ten problem, to Bereś śmiał się że Dziadzię (tak wołał na Fabiana) zawsze przygarną do swojej grupki
@AtlantyQ Niby tak. Choć w klubach też nie wszyscy są/byli jego rówieśnikami, a sukcesy z nimi osiągał i bił rekordy. Przyczyn może być wiele, jednak bardziej skłaniam się do tego o czym mówił, że ryba psuje się od głowy i to w PZPN jest trucizna. Niemożliwością jest to, że mamy w reprezentacji na murawie zawodników grających w światowych klubach, a zakładając orzełka ich kopanie sprowadza się do poziomu orlika. Coś w tym