Wpis z mikrobloga

Bardzo mi się podoba #zontes z2, ale jest trochę za mały na moje gabaryty (kolana opierają się o te piramidkowe występy na baku, a od siedzenia drętwieją jaja na dłuższą metę xD), za to idealnie mi się siedzi na Zontes G1 scrambler, ale te opony to padaka, bo motocykl ma mi służyć głównie do przemieszczania się po mieście i trochę po trasie. Jaki kolejny model przetestować w tym rozmiarze? Ile mogłaby kosztować wymiana tych opon i czy znalazłbym kupca na te opony z kostką ze scramblera?
#motocykle125 #motocykle
  • 11
  • Odpowiedz
  • 0
@Zielony34: skoro do niczego się nie nadają, to dlaczego je instalują? Ogólnie w trakcie jazdy nie mam z nimi problemu, tylko lusterka przestają działać przy wyższych prędkościach przez nie xD
  • Odpowiedz
to dlaczego je instalują?


@Ranger: Bo taniej. Nie ma żadnych wymogów. Coś tam spełniają, starczy. Ja #!$%@?łem prawie od razu opony fabryczne na śmietnik i zamontowałem na tył Metzelera i na przód Pirelli.

Ogólnie w trakcie jazdy nie mam z nimi problemu


@Ranger: Spróbuj po deszczu, albo w deszczu. Albo nie, nie rób tego, dla własnego zdrowia i życia...
  • Odpowiedz
@Ranger z chińskimi oponami jest tak. Są w sumie 2 grupy. Totalny śmietnik, gdzie "guma* to plastik, no padaka. Kumpel to ma, ale dlatego, że 125 używa jako zapasowe moto po bułki(dokładniej to po śrubki xD) strach tym jeździć i ciut lepsze jak np. Kendy. Sam na nich jeżdżę, jak rozgrzejesz to na suchym nawet kleją, ale jak popada to jeźdze jak emerytk, jakbym nie sprzedawał 125 to od razu bym
  • Odpowiedz
  • 0
napęd


@zielony_goblin: myślę, że dopóki będzie kręcić, to nie ma co ruszać

Swoją drogą, szkoda, że temat zszedł na same opony, a nie polecenie czegoś podobnego wielkościowo i mocowo do G1 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz