Wpis z mikrobloga

I kolejna, już 6 transakcja przeszła bez problemu (3 zakupowe i 3 sprzedażowe). Myślę, że można kupować już bez obaw. Kolejna deportacja dopiero w 2025, dokładniej miesiąc przed Summer Sale'm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#steampesos
Vizley - I kolejna, już 6 transakcja przeszła bez problemu (3 zakupowe i 3 sprzedażow...

źródło: 2

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
U mnie też elegancko w Argentynie ale płacę revolutem którym konto przeniosłem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ewentualnie skiny sprzedam co mam i z walleta kupuje
  • Odpowiedz
@Vizley przepuszcza, jak nim przeniesiesz konto z Polski
Jak dodasz do nowego argentyńskiego konta to już różnie wychodzi, skutki są różne, działa i można płacić, albo nie przyjmuje karty, albo przyjmie kartę na 1-2 transakcje i później nie ruszy albo pójdzie teoretycznie raz ale za kilka godzin konto dostaje community bana i refund za gre
  • Odpowiedz
@Vizley jak na razie jakieś pół roku takiego kupowania prezentów i żadne z 4 kont nie zostało deportowane. (jedno to co kupuje prezenty, i 3 konta które je dostają)
  • Odpowiedz
@Vizley szczerze co do wywalenia z Turcji czy z Argentyny to zbytnio znaczenia nie ma czym się płaci i czy używasz vpn czy też nie
Nie wiem jedynie jak z giftowaniem bo skoro mam główne w Argentynie to nie potrzebowałem tego robić
Krążą legendy że niby coś to daje ale znam wiele osób co używały tego vpn do zakupu i wykonywało te wszystkie pseudo kroki aby niby uniknąć wywalenia a i tak
  • Odpowiedz
@davidson229 revolut wirtualny działa aby przenieść region i kupować z przepisanej karty gry (MasterCard), mBank to akurat nie wiem
Visa co do revoluta sprawia sporo problemów więc jak ktoś chciałby próbować z Visa nie polecam
  • Odpowiedz