Wpis z mikrobloga

@Serendipity_ to chyba sporo zależy od kontekstu, jak oboje są świadomi że idą na randkę to spoko. gorzej jest jak ww zapędy kolegi wyciągają taką koleżankę pod pretekstem np. "wspólnego projektu". imo lepiej od razu dać do zrozumienia że chce się kogoś na randkę zaprosić, zamiast się czaić i tracić czas obojga ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Serendipity_:

Randka – spotkanie dwóch osób mające na celu nawiązanie lub rozwinięcie znajomości, inicjowane z zamiarem stworzenia lub umocnienia relacji emocjonalnych, seksualnych lub małżeńskich pomiędzy uczestniczącymi w randce osobami.
  • Odpowiedz
@WhitePill4All ziomek, kto tu mówi o jakimkolwiek planie xD ja tylko napisałem że warto wyrazić intencje od razu zamiast uprawiać jakiś romantico drama. chociaż fakt biorę to przez mój pryzmat doświadczenia, you do you brudda, enjoy the games n shit.
  • Odpowiedz
@mejndadi: Z różnymi pannami różnie idzie. Raz jak lasce tylko zrobiłem "name the game" i powiedziałem, że właśnie jakiś shit test robi to zaczęła się drzeć, jak powalona.
Ale spora część dziewczyn tak żyje, testują. Dają kosza, by potem się dziwić dlaczego nie dzwonisz.
Gapią się na twoją reakcję na najgłupsze gówno. Jako osoba myśląca chciałbym, by to nie było takie dzikie i głupie z nimi, ale z większością jest.
  • Odpowiedz
@WhitePill4All ja już na szczęście dawno nie potrzebuję tego typu podchodów i szczerze ci powiem jestem za to niezmiernie wdzięczny, gdybym miał wrócić na rynek randkowy to bym z automatu przegrał za pragmatyzm i uczulenie na robienie #!$%@? z logiki ( ͡º ͜ʖ͡º) nie powiem że nie masz pewnego rodzaju racji, te śmieszne zagrywki, dociekania i niedopowiedzenia, ma to swój czar. powodzonka życzę, jedyna rada z
  • Odpowiedz