Wpis z mikrobloga

Jako średniozarabiający młody mężczyzna, po wysłuchaniu wczorajszych propozycji z których praktycznie żadna mnie nie dotyczy stwierdzam, że zagłosuje na PiS. Nie ma żadnej partii w PL która reprezentuje przeciętnego obywatela który nic od państwa nie chce.
Niech ten kraj spłonie.

#bekazpisu #polska #polityka
  • 24
  • Odpowiedz
@LittleOpa: dlatego swoim głosem wspierasz tych, którzy dają sobie, rodzinie i znajomym potężne wynagrodzenia w spółkach skarbu państwa?
Nie będzie PiS ci nic dawać, bo potrzebuje pieniędzy na swoje przekręty. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@LittleOpa: dlatego zagłosujesz na najgorsza partie współczesnej polski, na co wskazuje każdy wskaźnik gospodarczy? Jak dla ciebie podwyższenie kwoty wolnej od podatku to nie jest działanie na rzecz obywateli to nie wiem co jest
  • Odpowiedz
@LittleOpa: tymczasem Tusk za poprzednich rządów:
- zrównanie wieku emerytalnego kobiet i mężczyzn
- likwidacja powszechnej służby wojskowej dla mężczyzn
Wymień mi partię, która zrobiła więcej dla mężczyzn w ciągu ostatnich 20 lat.
  • Odpowiedz
  • 0
@Wejd1 dalsze spłaszczanie zarobków bo dla osób zarabiajacych do 60k ma być zwolnienie. Super pomysł bulwo bo tyle to w 2013 miałem w pierwszej pracy. Znając życie mi jeszcze podniosą. Wprowadzenie niższego jednolitego progu podatkowego od 1 zł. To jest sprawiedliwe rozwiązanie.
  • Odpowiedz
@LittleOpa: przecież pracodawca ma w nosie twoja kwotę wolną od podatku (teraz jest też i ktoś to uwzględnia w jakiś sposób?) więc w czym problem - że zapłacisz mniej? XD
  • Odpowiedz
Nie ma żadnej partii w PL która reprezentuje przeciętnego obywatela który nic od państwa nie chce.


@LittleOpa: a bedziesz glosowal na tych co zrobią wszystko aby się utrzymać przy stolkach i tylko tego chcą od ciebie swojego głosu. Chwila jak nie ma to dlaczego głosujesz na tych co tez nie maja. Moze po prostu nie glosuj.
  • Odpowiedz
@LittleOpa: Tyle pomysłów dla przedsiębiorców, ulg podatkowych itd. Nie interesuje Cię, że dzięki temu możesz mieć np. tańsze jedzenie na mieście? Lepsze ceny usług np. u mechanika samochodowego czy fryzjera?
  • Odpowiedz