Wpis z mikrobloga

Co mówi artykuł 32 Konstytucji?
Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne. Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny.

Jestem facetem singlem +35 pogodzony ze swoim losem i nie narzekajacym na samotność bo mam psa i musóstwo różnych hobby i uważam, że nie ma co wiązać się z kimś tylko dlatego żeby ludzie nie wytykali Cię palcami.
W tym kraju czuję się dyskryminowany na każdym kroku. Od 500+ się zaczęło, tak jakby to moja wina była że nie miałem szansy na stworzenie rodziny bo jestem niskim gościem, a w Polsce jak masz mniej niż 1.7 to jesteś nieudacznikiem i najlepiej strzel sobie w łeb.
Teraz kredyt na pierwsze mieszkanie. Mam 30 metrów w jednym z miast, które spłaciłem i jestem przez władze uważany za bogacza i że mi się nie należy. Gdzie nie spojrze jestem obywatelem 2 kategorii. Totalnie nic mi nie przysługuje, blokuje mi się rozwój itp. Prowadzę swoją działalność i pracuje też na etacie. Czyli nie siedzę i nie pierdzę w stołek i nie czekam na zasiłki. Jestem też przedsiębiorczą i kreatywną osobą.
Na zarobki nie narzekam. Ale pracuje kilka razy więcej niż elektorat PiSu i czuję się wyzyskiwany i dyskryminowany. Żyjemy w gownokraju który blokuje rozwój i segreguje obywateli na lepszych i gorszych. Były różne rządy do tej pory. Ale takiej niesprawiedliwości i braku poszanowania ludzi którzy chcą pracować i osiągnąć coś więcej w życiu nie było nigdy.
Nie piszę tego żeby się żalić bo nie o to chodzi. Mi się żyje całkiem dobrze. Chodzi mi o to, że w tym kraju promuje się jedynie miernoty, a równać można jedynie w dół.
Wyplulem to z siebie. Teraz mogę iść spać :)
  • 2
  • Odpowiedz