Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak można ufać PiSowcom, którzy w każdym tygodniu robią przekręt, i przepychają wszystko, byle uciszyć wolne media zasłaniając się pięknymi frazesami. W ogóle ja mam wrażenie, że ktoś z Moskwy czy innego dużego kraju dał rozkaz zdemontowania kraju i go zrujnowania. Oni są niebezpieczni, i inteligentnym jednostkom odbierają smak życia. Chyba się wzorują na Rosji i Chinach pod parasolem " pięknie " określonych słówek. Zakłamane statystyki a rzeczywistych nie pokażą.
#tvpis #polityka #pis #bekazpisu
Heexi - Nie wiem jak można ufać PiSowcom, którzy w każdym tygodniu robią przekręt, i ...

źródło: morawiecki-kiedy-udalo-ci-sie-zrealizowac-twoj-plan-gospodarczy-ruiny

Pobierz
  • 3
@Heexi: Wzorują się na krajach przeszłością lub teraźniejszością komunistyczną - Wenezuela, Chiny, czerwona Rosja, Zimbabwe, Turcja, Węgry, PRL to jest państwo oligarchiczne dla elit zresztą nawet dzisiaj Jaro mówił o odrzucaniu elit typowa dyktatura proletariatu xD
Ich wyborcy to lubią choć nie nazwałbym bym ich nawet skrajną lewicą a zwykłymi bezideowcami populistami.
Odrzucają elity bo sami chcą być elitami choć są jakimiś wieśniakami oderwanymi od pługa takie cwaniaczki co jedynie co
@niecodziennyszczon: Czy ja wiem Pis czy Konfederacja to partie monarchiczne o ile Konfederacja nie ma żadnego realnego programu tak PIS ściaga praktycznie wszystkie pomysły z PRL polane Sanackim sosem (uwielbienie żydów, zła opozycja). Nie wprowadzą oficjalnie monarchii więc bawią się w demokrację ludową by legalizować swoje przekręty rękami ciemnego ludu za dobrobyt bo nigdy nie widzieli tyle kasy w życiu..
http://www.legitymizm.org/ebp-salazaryzm