Wpis z mikrobloga

#iphone #apple Od kilku dni szukam iphone 13 pro ale wszystko co znalazłem po rozmowie że sprzedawca wydaje mi się jakimś scamem. Nie chcę kupować nowej 14 pro bo słyszałem że jest duży problem z baterią. Na 15 pro mnie nie bedzie stać. Doradźcie szukać dalej czy jednak zaryzykować z 14 pro?
  • 11
@RobertoCecon: jaki problem z baterią jest w 14pro?
Przez chwilę zastanawiałem się nad 13 pro, ale uznałem że gdyby mi nie podszedł to go sprzedam i tyle. Początkowo były faktycznie jakieś problemy, ale z aparatem i poprawili to dość szybko.
@RobertoCecon: ja „niestety” nie mogę na to narzekać. Działa mi to w sumie sprawnie szczególnie w porównaniu do s23 ultra który ma znajomy. Na który nonstop narzeka, że w zasadzie powinien z powerbankiem chodzić.
  • 0
@yazir Właśnie widzę zależność że osoby które narzekają na baterie to albo youtuberzy albo ktoś kto iphone 14 pro nie posiada, a te które mają raczej na baterie nie narzekają
@RobertoCecon: ja posiadam 14 Pro i potwierdzam problem z bateria, nie minął rok a ludzie maja poniżej 90% kondycji, ja ładuje codziennie 20-80% i po 10 miesiącach mam juz 94% kondycji co jest bardzo słabym wynikiem.

Jak ma się włączone 120hz, wibracje przy pisaniu albo przy robieniu akcji, aod to bateria leci w tak strasznym tempie ze wszystko musiałem powyłączać i jako tako trzyma, ale pod koniec dnia już muszę ładować
Ja też nie mam problemów. Na wifi przy mojej konfiguracji wykręcam po 10-11h SOT.
A na kondycję baterii nie ma co patrzeć i się sugerować..
  • 0
@PoProstuOn Właśnie odpuściłem sobie te 13 pro bo faktycznie jest za dużo wątpliwości, sprzedawcy ciągle coś ukrywają. Zamówiłem 14 pro, może droższa ale mam pewność że nie będzie jakiś większych niespodzianek