Wpis z mikrobloga

Ostrzegam, że jeśli Neuropa, Lewica i Platforma Obywatelska dalej będą tak intensywnie zwalczać PiS odbierając konserwatystom prawo do istnienia i łamiąc przy tej walce wszelkie reguły poprzez wykorzystywanie instytucji Unii Europejskiej do pozatraktatowych działań.

To PiS zwróci się ku nacjonalistom bo tylko to mu zostanie, a ci tylko na to czekają bo frakcje konserwatystów nawołujące do ugody z UE są sukcesywnie marginalizowane przez brak ustępstw Brukseli i fanatyczną postawę coraz większej części opozycji.

Piekło jest wybrukowane dobrymi chęciami. Konserwatyści powinni być ciągnięci w stronę centrum, a wy spychacie ich w stronę otwartych ramion nacjonalistów. To gorzej niż zbrodnia to błąd. Dlaczego nikt tego nie dostrzega?

#przemyslenia #neuropa #pis #po #socjologia #4konserwy
Pobierz Nostrian - Ostrzegam, że jeśli Neuropa, Lewica i Platforma Obywatelska dalej będą tak...
źródło: 6e63f3dee986b700c7cfb02b41d74ea774d581214a73a4ef84ffe2bb292190ee
  • 9
@thorgoth: @Njal @johny-kalesonny Jeśli PiS wejdzie w sojusz z Konfederacją, to łącznie będą mieli na tyle duże poparcie, że będą mogli legalnie zmienić konstytucję. To nie jest pewne, ale realne i prawdopodobieństwo tego wzrasta.

Po drugie jeśli odmawiacie Konserwatystom prawa do istnienia, to oni mogą odebrać prawo do istnienia wszystkim na lewo od nich. Nie zdajecie sobie chyba sprawy czym to może grozić.

AFD w Niemczech ruch Trumpa w USA wcale
Jeśli PiS wejdzie w sojusz z Konfederacją, to łącznie będą mieli na tyle duże poparcie, że będą mogli legalnie zmienić konstytucję.

@Nostrian: nie. Od dawna jak konfie rośnie to pisowi spada i na odwrót. Mają wspólną bazę do której nie ma przepływów z zewnątrz. To nie jest baza konstytucyjna, chyba dopiero jak janina ochojska z agnieszką holland rozbiorą mur na granicy to może im tyle przypłynąć.
Nie odbieram konserwatystom prawa do
@thorgoth: Po pierwsze Konfederacja to nie jest Grzegorz Braun tak jak ruch alternatywnej prawicy w stanach to nie jest Trump. Po drugie nie masz racji, że PiS i Konfederacja mają wspólny elektorat, on się jedynie częściowo pokrywa i stąd może wynikać złudzenie o walce o tych samych ludzi. Co więcej ty uważasz PiS i Konfederację za to samo, a to jest ogromny błąd. PiS powinien być za wszelką cenę ciągnięty do
@johny-kalesonny: Tobie zależy na tym aby wygrać w dyskusji, mi zależy na Polsce. To dość duża różnica, a ty nie wyglądasz mi na człowieka jaki umie myśleć. Posługujesz się emocjami i antypatią.

Jesteś betonikiem bardzo podobnym do radia maryja tylko w drugą stronę.
Tobie zależy na tym aby wygrać w dyskusji, mi zależy na Polsce. To dość duża różnica, a ty nie wyglądasz mi na człowieka jaki umie myśleć. Posługujesz się emocjami i antypatią.


Jesteś betonikiem bardzo podobnym do radia maryja tylko w drugą stronę.


@Nostrian: xD

Zajebista odpowiedź na banalnie proste pytanie xDDD