Wpis z mikrobloga

@DonTadeo: w takim razie wychodzi na to że to materialistka.
Jakby mnie znała od dzieciństwa jakaś dziewczyna i zainteresowała się mną dopiero jakbym miał dużo kasy to nie bylibyśmy już znajomymi.
  • Odpowiedz
@DonTadeo: tylko tutaj nawet nie chodzi o pobudki. Tu chodzi o to że żona lewego gra do innej bramki i od pewnego czasu aktywnie sabotuje męża. Czy to udzielając dyskredytujących wywiadów, rozpraszając przed meczami czy w końcu ośmieszając go (i robiąc z siebie szona przy okazji) nagrywając filmiki jak obsciskuje się z Hiszpanami. Nigdy nie wybieraj strony przeciwnej do swojej rodziny.
jamajskikanion - @DonTadeo: tylko tutaj nawet nie chodzi o pobudki. Tu chodzi o to że...
  • Odpowiedz
@albo_wutka_albo_buk: wg mnie nietrafiony obrazek i szydera. generalnie problem jest tego typu, że i jeden i drugi to są #!$%@? bez tej mitycznej "osobowości". oboje mają mega/giga skilla jeśli chodzi o kopanie piłeczki, natomiast liderzy/charyzmatyczni goście z nich są żadni. tak też jeden skończył z dupą, która poleciała na niego dopiero jak ten stał się sławny, a drugiego klientka użyła jako trampoliny/skoczni i przy końcu kariery zaczyna wychodzić o co tu
  • Odpowiedz
nie wygląda jakby robiła z niego pośmiewisko na cały świat


@albo_wutka_albo_buk: nie wiem czy o to ci chodziło, ale teraz to Robercie pośmiewisko z Anny. Aby się samemu okiwać w polu karnym wysp owczych to trzeba mieć umiejętności i lata treningów za sobą.
  • Odpowiedz