Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Wiecie co specjalnie dla was założyłem dziś konto na tej super stronce. Mówicie o uczestnikach że znęcają się na Łucji a co wy robicie? Wam wolno? Robicie jeszcze gorsze szambo tutaj niż oni tam w tej Kolumbii. Może i przesadzili może nie było normalnie ale nikt nikogo nie przezywał od cipochow itp. Myślicie że jesteście super bo bronicie Łucji? Owszem może i plus dla was ale róbcie to do cholery normalnie, miejcie na uwadze że oni to czytają, i skoro tak boicie sie o zdrowie Łucji po programie tak miejcie też na uwadze zdrowie pozostałych. Dla tych którzy nie rozumieją fenomenu tego przedsięwzięcia polecam zagłębić się w eksperyment doktora Zimbardo, tam też została zebrana grupka super osób a wyszło później tak jak wyszło, oni są tam zamknięci mają tylko siebie uwierzcie czasami może być ciężko utrzymać emocje w sobie i nie powiedzieć czegoś głupiego. A wy z kolei macie telefony i gnębicie ich za każdy gest czy słowo. Co was obchodzi to że Karolina ma zrobione usta i konto na of. Co was obchodzi to że Kornelia ma duży biust lub to czy roch ubrał sobie spódnice? Ogarnijcie sie bo to co robicie to czysta hipokryzja, ganicie te osoby za to że gnębili uczestniczkę, wy robicie to samo ale to ze wy to robicie to jest okej bo jesteście anonimowi. Gdyby natomiast w hotelu wyszedł na środek taki Krzysiek i powiedział do Roche Ty cipocho to też było by okej czy też mielibyście coś do powiedzenia?
  • 62
@michal-olecki: oho zlatują się chyba tutaj uczestnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°) coś chyba jednak boli…Wracając do tematu to oni świadomie idą do programu i wiedza ze ich zachowania będą oceniane.Zachowania które są karygodne, na szczęście trafiło na silna dziewczynę która podziwiam ze to znosiła… Dlaczego zadne z nich nie okaze skruchy i nie przyzna sie do błędu nawet?
@michal-olecki: Chodzi o to, że na wypoku komentujemy obecne odcinki HP. Nadajemy ksywy bo łatwiej wtedy oddać o kim mówimy. Skoro uczestnicy czują się przez nas atakowani, to nie muszą tutaj wchodzić.

Gwarantuję Ci, że wykopki to nie grażynki z facebooka i my nie włazimy na ich instagramy, żeby tam ich obrażać. Wielu z nas nawet instagrama nie posiada i często dopytujemy o obecne przemyślenia uczestników.

Pozdrawiam Cię Sroch, mam nadzieję