Wpis z mikrobloga

@RafDan: gdzie to powiedział? bo ja kojarzę tylko tę wypowiedź, gdzie ewidentnie sugerował Fame, a gale Prime i Clout są tydzień po tygodniu, więc mało realne się to wydaje, whatever, nawet jeśli miałby walczyć, to wciąż nijak nie tłumaczy dlaczego Lexy miałaby leakować w taki sposób swojej publice nazwisko jakiegoś odklejonego reżysera, którego kojarzą dziś najwyżej hardcorowi fani uniwersum Murana
@edenmar: W wywiadzie, powiedział że w "wiodącej federacji" a rzecznik FAME zapytany powiedzial ze nie prowadza z nim rozmow i nie planuja jego w najblizszej przyszlosci wiec oczywiste ze clout.
@RafDan: Ok, czyli nie powiedział, że walczy na Clout. W tej samej wypowiedzi mówi o "największej federacji w Europie", no to jak nie miał tu na myśli Fame'u, to ja nie wiem, jakimi torami jego myśli podążały. A #!$%@? rzecznika to sobie można między bajki włożyć, bo on jest od mówienia tyle, ile może powiedzieć. To nawet Boxdel jednego dnia mówi, że nie walczy na FFA2 i szykuje się na F20,
W tej samej wypowiedzi mówi o "największej federacji w Europie",


@edenmar: To chyba jakiś inny wywiad oglądałeś.

A #!$%@? rzecznika to sobie można między bajki włożyć, bo on jest od mówienia tyle, ile może powiedzieć.


No to skoro powiedzial ze Murana nie ma, to znaczy ze moze to mowic xD On gdyby nie mógł powiedziec, lub gdyby coś było na rzeczy to by albo tego pytania od Huberta nie dostał, albo