Wpis z mikrobloga

@Croolick: jeżeli jesteś początkujący bo na takiego wyglądasz to ze Śląska blisko tych granic dostaniesz stare auto ale Volvo i Max 5 tys zależy ile później rozpiepszysz elementów zestawu.
  • Odpowiedz
  • 0
@Jopek1972 Dzięki za odpowiedź. Prawda, jestem początkujący i mam dylemat czy wybrać ten kierunek czy UK. Kwestia finansowa będzie tu pełniła kluczową rolę.
  • Odpowiedz
@Croolick: to wiesz kto co woli ja się zestawem jeździć uczyłem po Europie zostałem wyrzucony na głęboką wode.To nie znaczy że się szybciej i lepiej nauczyłem jeździć swoje koszty tak czy siak poniosłem
  • Odpowiedz
  • 0
@Jopek1972 Czyli lepiej nauczyć się po Polsce? Koszty? Chętnie poczytam o przygodach za kółkiem. Sam podchodzę do tego w ten sposób żeby na początku pracować powoli a dokładnie.
  • Odpowiedz
@Croolick: zatrudniasz się w firmie oni wiedzą że nie masz doświadczenia i tego nie ukryjesz bo po przejechaniu 10 metrów po bazie wiadomo co kto i jak.Ale firma i tak cię zatrudni a później jak zrobisz jakąkolwiek szkodę to w ten czy inny sposób zabiorą ci to z wypłaty finalnie zarabiasz mniej niż by się mogło wydawać a nie znam żadnego początkującego kierowcy żeby czegoś nie urwał, przetarł ogólnie nie zrobił
  • Odpowiedz