Wpis z mikrobloga

@wojtek-m strasznie młodo ona wygląda.
Dlaczego ludzie przeprowadzają się? Jest dużo powodów - o ile żona/maź ma ziemię to możesz wybudować całkiem fajny dom za dobre pieniądze (bez własnej ziemi też da radę, ale ograniczony wybór).
Ciepło prawie cały czas.
Mimo, że inflacja też tutaj doskwiera to nadal ceny życia są mniejsze. Najbardziej widzę to w cenach usług lub wynajmu mieszkania.
Kupno condominium to niestety trochę droższa sprawa, podejrzewam, że koszty podobne
  • 0
@damian91: Oczywiście sam filmik to takie heheszki i o pedofilię zachacza, ale pozatym, sam po paru przykrych doświadczeniach z Polkami (a nawet bardziej z ich pomagierami), myślę o szukaniu partnerki w takim kraju. Poważną zaporą obecnie w realizacji tego celu są finanse. Powiem ci, że jesteś pierwszą osobą, która jakoś pozytywnie się wyraża na temat czegoś takiego. Zdziwiłbyś się jaką miałem na siebie "nagonkę" prawie z każdej strony i gdyby nie
@wojtek-m mieszkam na Filipinach od kilku lat. Mój główny powód to przede wszystkim kobieta, gdyby nie ona to podejrzewam, że byłbym w Europie.
Żeby nie było, uwielbiam ten kraj, ale brakuje tej normalności.

Zainstaluj jakieś aplikacje randkowe lub tiktoka, bo jest bardzo popularny i szukaj ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ważne - nigdy nie wysyłaj pieniędzy. One mają podobne kłamstwa- babcia chora, dom tajfun zniszczył itd
Nie nawidze w
  • 0
@damian91: Królu złoty! :) Na filipinach kobiety poznaje się przez Tindera? Nie bardzo wiem, czy da się go tak w Polsce ustawić, żeby z filipinkami gadać. Trzeba uczyć się ich rodzimego języka czy po ang jakoś dogadać się można?
  • 0
@damian91: Jeśli sugerujesz, żebym Tindera używał do poszukiwania Polek, to już próbowałem, bardziej mi chodzi jak poznać Filipinkę przez neta, ich strony randkowe itp. itd. Też ciekawi mnie jak poznałeś swoją królową. ;)
@wojtek-m tinder kilka lat temu był dość słaby. Dużo prostytutek i ladyboyow.
Poznałem moja przez Badoo, ale nie wiem jak to wszystko teraz działa, to było 5lat temu. Kuzynki mojej dziewczyny korzystają z tiktoka i Omegle dość dużo, więc wydaje mi się, że mimo że nie są to typowe portale randkowe, to warto tam spróbować.

Da się w Polsce tak ustawić, żeby z nimi rozmawiać, wystarczy VPN ( ͡º ͜ʖ
  • 0
@damian91: Dzięki krulu złoty! :) Omegle coś kojarzę i będę miał w pamięci. Trochę dziwne, że z tiktoka korzystają, jako portalu randkowego, bo tam zwykle śmieszne koty i przewracające się grubasy, ale zawsze to coś. W Tinderze zwykły VPN nie wiem czy zadziała, ale popytam. Tinder faktycznie taki bardziej "patoliczny", sam jak korzystałem to miałem od polki propozycję sponsoringu xD. Wielkie dzięki jeszcze raz. Jakbyś był babą to normalnie całusa bym