Wpis z mikrobloga

  • 0
@Ulfric_Stormcloak: Coś, że kobiety w Japonii muszą się ożenić do 30 stki i mieć dzieci, bo inaczej chyba bardzo krzywo na nią patrzą. Coś podobnego gdzieś kiedyś słyszałem u nas i było tam sformułowanie "magicznego muru", dlatego się zdziwiłem, że to na wschodzie wymyślili.
  • Odpowiedz
@wojtek-m: ściana to już na 25 lvlu jest

In Japan, women had traditionally been expected to marry at a young age, and those who were unmarried after the age of 25 were metaphorically referred to as (unsold) Christmas cakes (クリスマスケーキ) in reference to items which are still unsold after the 25th.
  • Odpowiedz
  • 1
@Aldehyd_Glutarowy: Tych normalnych, ale najlepiej z kasą. Parę lat temu, jak 20latka z dzieckiem szukała faceta to brała nawet 40latka i nie musiałbyć specjalnie kasiasty. Teraz 30letnie madki chcą najlepiej młodszego z ferrari a jak nie, to je kochankowie utrzymują a na Tinderach #!$%@?ą "żadne ONS! Żadne FWB! Tylko poważne zamiary!" i ta hipokryzja mnie po prostu na łopatki rozwala! Znam takie. :(
  • Odpowiedz
@wojtek-m: no wlasnie tak jest, One są same bo normalni ich nie chcą, zostają im beciaki, ale na one też takiego nie chcą, więc są same. Koło się zamyka. Tu jest problem. Mimo, że one wciąż mają większe zainteresowania, tylko dlatego, że mają dziure między nogami.
  • Odpowiedz
  • 1
@Aldehyd_Glutarowy: I tak będzie dalej, bo kasa od państwa i bogatych, żonatych kochanków pozwoli im trwać i narzekać na to, że "faceci chcą tylko ONS, FWB a porządnych nie ma!". No nie ma i nie będzie w takim układzie - sory bardzo.
  • Odpowiedz