Wpis z mikrobloga

@twardy_kij: Albercik jak to jest mieszkać w chacie co nawet Pakistańce odmawiali tego z socjalu w uk? chlebek na papierze i najtańsza wędlina w zagrzybiałej kuchni + całe dnie na wykopie. Wygląda spoko, można potańczyć w czerwonym kobminezonku , otulić się kocem na którym rodziły się koty i poźniej na niego szczały by ostatecznie poklepać się po plecach z internetowymi braćmi typu @pyczasty który ma podobne życie

Oczywiście widać po tobie że w polsce jako incel z problemami psychicznymi nie ogarnąłeś sobie żadnej laski , teraz w UK jako sfrustrowany polak któy nie poradził sobie tutaj jesteś tam na zasiłku , na lekach , ulany , rudy golas mieszkający z matką tym bardziej nic nie ogarniesz - jak to jest żyć z myślą że jedyna cipka którą się widziało to mamusi podczas porodu?

Najlepsze że panieny w UK prują się nawet z paksami z magazynu ale mają pewne granice , i ty ją wyznaczasz Alberto
#kononowicz
  • 19
@TataZdps: Ty weź się za konstruktywną robotę a nie rozmawiaj ze mną, co bez 1/2 litra i 5 żuberków nawet tu (na wykop) nie wchodzę.


A na Twój cel charytatywny sram, bo pewnie jak Ci udowodnie że nawet 10 000 zł mógłbym przelać to mnie postalkujesz...
Tym się różnimy.
I ja nadal mam wątpliwości, czy Ty z Bielska Białej do mnie na multikoncie piszesz.