Wpis z mikrobloga

W ostatnim czasie jest niezła beka, zauważyłem, że ludzie którzy wykupili premium na yt - żeby nie widzieić już tych ukochanych reklam i tak nadal je mają (w mniejszym stopniu, ale jednak).
Coraz częściej więksi twórcy na yt wplatają "własne" reklamy na początku filmów. Co prawda nie jest ich tyle jak bez opcji premium, ale dla wielu staje się to również irytujące.
- Jak nie promowanie jakiegoś VPN, to promowanie Huel Food albo jakichś cateringów czy jeszcze czegoś innego...
i zwykle nawet Ci co wykupili premium na yt muszą i tak poświęcić dłuższą chwilę na słuchanie tego, czego niekoniecznie chcą. xD
naturalnie każdy może sobie przewinąć reklamę w filmie, jednak problem reklam wciąż narasta.

  • 9
@freddd: na androidzie polecam jednak spróbować ReVanced, lepsze niż FF (też używam, ale nie do YT). Poza tym do ReVanced możesz dodać pobieranie z YT i oglądanie offline czy YT ReVanced Music. O ile mnie pamięć nie myli to można go nawet wcisnąć na Android TV, choć osobiście tego nie robiłem.
@freddd: jak "w ostatnim czasie", jak to przecież co najmniej od 2018 roku działa. Teraz łatwiej o współpracę (także w Polsce) plus YT demonetyzuje za byle co, więc jest częściej wykorzystywane przez twórców. Pewnie dlatego masz takie wrażenie.