Wpis z mikrobloga

  • 0
@Smietan01: gwint przejdzie do maintenance mode, nie będą dodawać żadnej nowej zawartości, tylko będą utrzymywać serwery przy życiu, nie będzie też oficjalnych turniejów więc prosi też sobie pójdą
  • Odpowiedz
@EissIckedouw no i jakoś mnie to nie dziwi. już od dawna przewidywałem śmierć tej gry. trochę szkoda. Kiedy grałem pierwszy raz w gwinta w W3 to była fajna odskocznia od fabuły. Potem pograłem w samego gwinta steam i tel. fajna była gra, ale dość szybko szło się znudzić.
  • Odpowiedz
@EissIckedouw: a to nie obiecywali przypadkiem że community będzie robiło zmiany w balansie? trochę na to czekałem bo ludzie od balansu w CDPR od ekspansji z wiedźminami nawet nie potrafi zbalansować #!$%@? kostki rubika żeby stała na stole a co dopiero swojej karcianki.
  • Odpowiedz
  • 0
@wideokojimbo ano tak będzie, ale to będą tylko zmiany typu +1/-1 prowizji i jeszcze +1/-1 do siły bazowej jeżeli jest to jednostka, no i część kart ma mieć zablokowane zmiany czyli pewnie Rębacze albo złoty nekker
  • Odpowiedz
@EissIckedouw: ehhhhhhh, mogliby w końcu tą karciankę w #!$%@? zamknąć żeby chłopu nie robić nadziei a oni nawet po semi zamknięciu będą mnie męczyli potencjałem gwinta. Powiedziałbym że mam nadzieję że community jakoś zbalansuje to gówno żeby ogólna jakość kart była bardziej wyrównana i żeby granie talią typu pile nie było takim okrutnym doświadczeniem na #!$%@? żmije i vije ale już za długo siedzę na nadziejum i mi się kończą
  • Odpowiedz