Wpis z mikrobloga

ja #!$%@? XD
afera o to ze ktos nagral chlopa z dowodami w teczce XD ze ktos nie podszedl i nie przywital sie milusio, z naszym lukaszkiem zaszczanym XD chodzi jak u siebie XD MA KOBJETE I PRACE XD sie smieja z niego XD jak oni sie z niego moga smiac, jak smia nagrywac XD

na normalnym osiedlu za cos takiego wiadomo co a przynajmniej naszczanie pod drzwi XD
#kononowicz
jakis typ cie nagral, nie chcial miec kontaktu z menele i tyle XD

lukaszku wypisywales ze sie meksykano rozglada na boki bo moga go jakies dzieci pobic a tu widzisz cie rozne szemrane typy (podpowiem ci, nie szkolnik) typy obserwuja a ty chodzisz jak "u siebie" XD u siebie to ja tez chodze jak u siebie ale tak od 9 rano do 5 po poludniu XD

bylo zostac w bielsku na cala noc i wyjsc tam na miasto "u siebie" XD #patostreamy
twardy_kij - ja #!$%@? XD
afera o to ze ktos nagral chlopa z dowodami w teczce XD ze ...

źródło: chlop ktory ma na wszyscy dowody w teczce2

Pobierz
  • 13
@twardy_kij: to mógł ale dlaczego mógł? A jak mógł to dlaczego nie dostał albercik? Mama piła w ciąży i deko słabo funkcjonuje logika. Ale dobrze że renta chociaż jest zasłużona to trzeba państwo pochwalić że wspiera ulomów
@twardy_kij: Albercik jak to jest mieszkać w chacie co nawet Pakistańce odmawiali tego z socjalu w uk? chlebek na papierze i najtańsza wędlina w zagrzybiałej kuchni + całe dnie na wykopie. Wygląda spoko.

Oczywiście widać po tobie że w polsce jako incel z problemami psychicznymi nie ogarnąłeś sobie żadnej laski , teraz w UK jako polak na zasiłku , ulany , rudy golas tym bardziej nic nie ogarniesz - jak to