Wpis z mikrobloga

#bezpiecznykredyt #nieruchomosci #kredythipoteczny #kredyt2procent #bk2 #bk2procent

Nie widziałem takiej ankiety dla BK2, tak ją tu zostawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Która oferta w Twojej ocenie najlepsza w BK2?

  • PKO BP - 1.7% prowizji 5.8% (9)
  • PKO BP - 0.5% prowizji + ubezp. na życie 21.4% (33)
  • PKO BP - bez prowizji + ubezp. od utraty pracy 7.1% (11)
  • PEKAO SA - z prowizją 1.99% 0.6% (1)
  • PEKAO SA - bez prowizji 46.8% (72)
  • ALIOR - z ubezp. na życie na 5 lat z góry 5% 1.9% (3)
  • ALIOR - wł. M w wielkim miescie z ub. 2.85% 4.5% (7)
  • ALIOR - z prowizją 2% 3.2% (5)
  • VELO BANK 5.8% (9)
  • BOŚ BANK 2.6% (4)

Oddanych głosów: 154

  • 14
  • Odpowiedz
@GOHAN: Velo jest zapchane pod korek i nic nie idzie tam ogarnąć, od kilku tygodni nie mam od nich odzewu, nawet wniosku nie wprowadzili w system. Za to pekao już prawie zakończył proces a PKO ponoć już kończy powoli.
  • Odpowiedz
@paulomac: Na PKO i Pekao czekam od 03.07 xD Do dzisiaj nie mam odzewu. W velo PODOBNO załatwiają sprawę w 2 tygodnie. Tego jeszcze nie wiem, ale się dowiem jak już zbiore wszystkie kwity żeby wniosek złożyć bo mi #!$%@? developer nie może #!$%@? oświadczenia architekta dać.
  • Odpowiedz
@GOHAN: Mi też mówili 2 tygodnie a potem 0 info. A na drugi raz polecam składać przez kumatego pośrednika, z tego co widzę, to potrafią trochę popchnąć wnioski.
  • Odpowiedz
  • 0
@paulomac to sprawnie Ci całkiem to PKO i Pekao poszło. U mnie od ponad 2 tygodni nawet wniosków nie porejestrowali w systemie / nie sprawdzali BIK / nie ma decyzji wstępnej ()
  • Odpowiedz
@paulomac: Wstępną w Aliorze i PKO to ja miałem w przeciągu 2 dni xD Z aliora to nawet dostałem tego samego wieczora 03.07 xD Co z tego jak do dzisiaj nie mam decyzji ostatecznej :)
  • Odpowiedz