Wpis z mikrobloga

@Jimmybravo: ale ogólnie szanuje kanał bo przynajmniej uczciwie to proukrainskie źródło. Wolę to niż fałszywy obiektywizm, a później sortowanie informacji tak żeby pasowało pod swoją (ukraińska czy rosyjska) wizje.

Wolski według mnie to taki kanał teoretycznie przyznaje, że jest obiektywny + wspiera Ukrainę, a widać, że wpada bardziej w rosyjska propagandę.
  • Odpowiedz
@Godir17: napisałem fałszywy obiektywizm.

Miałem na myśli to, że Wolski chociaż chciałby uchodzić za kanał który podaje obiektywne informacje to jednak częściej poda fałszywe informacje na korzyść Rosji. Nie jest to obiektywizm.

Trudno jest tego uniknąć gdy nad przygotowanym materiałem pracuje jedna, a nie sztab ludzi o różnych poglądach.
  • Odpowiedz
@MurLand: nie lubię wolskiego i nie mam zamiaru go bronić, ale ten gość jest skrajnie pro ukraiński, po prostu zauważył, że ludzie w komentarzach już się nie łapią na jego biadolenie o sukcesach Ukrainy, skoro od dłuższego czasu nic się na froncie nie dzieje. Problemem wykopków i wielu ludzi w necie jest to, że ukraińską propaganda przez rok zrobiła wodę z mózgu, do naszej przestrzeni informacyjnej nie dostaje się nic poza
  • Odpowiedz
@MurLand: wiesz co jest śmieszne, ze w swoim wpisie usuwasz wiadomości gdy ktoś wyśmiewa twója logikę, a tutaj prowadzisz dokładnie to samo szydząc i wyśmiewając, to się nazywa hipokryzja ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz