Wpis z mikrobloga

Siemka. Macie jakiegoś priva, gdzie można by bez spiny pograć od zera bez ładowania hajsu i wyciągnąć skiny/pln? Na Pangejce było spoko od zera pograć i wszystko było coś warte nawet po krótkim czasie gry. Glevia odpada xd
#metin2
  • 6
@krystekize: @Sudo_exit Valium/Ervelia, choć tutaj yangi z ceny spadają dość szybko, w szczególności na valiumie. Jest jeszcze nerwia2, taki odlschool i gra się tam po prostu wolniej i spokojniej a do tego yangi trzymają stałą cenę. Z tym, że jest tam mało nowości i jest najmniej dopracowany (sporo błędów/kiepskich rozwiązań z początków metina polskiego).

Ervelia miała jakiś czas temu spory update pod nowych graczy i jest chyba najłatwiej zacząć.
  • 0
@kerri To chyba obczaję Ervelie, bo właśnie mówię, Pangea event świąteczny pograłem na parę kont solo w event świąteczny kilka całych dni i 200+ złotych i Forze 5 sobie kupiłem, a na Glevii solo jedno konto dwa całe tygodnie chyba i tylko 9 dych char (fuksem). Dziękuję za kozak odpowiedź.
@krystekize: Ja na Ervelii tylko handluje żeby parę złoty dorobić i obecnie nie gram, ale widziałem kilka odcinków na youtube po aktualizacji u gościa co zaczynał serie z Ervelii i sporo tego jest. Nowe dungeony, chyba 2 dni vipa na start, za jakieś punkty można dostać koło alchemii przejrzystej na 14 dni, jest też jakis kamyk za punkty, który wbija 1 skilla na P, bronie bohatera też są chyba jakieś więc
  • 0
@kerri grałem na Valiumie i ch..a zarobiłem, mega ciężko i masakra. No właśnie o to chodzi, żebym nie pakował hajsu, tylko pokatował sobie na luzie i nie zawiódł się tak jak na Glevii.