Wpis z mikrobloga

@StanSwiderek: powinno się dać,chociaż pewien nie jestem.czesto zamawiałem z niemieckiego adidasa,bo w polskim oddziale nie mieli butów,które mi się podobały.ale wiadomo że jest różnica między Niemcami,a Ameryką.
  • Odpowiedz
  • 0
@Fandolores: bo wiesz u mnie jest tak ze wpisuje sobie adres manualnie i muszę state zaznaczyć a oni tam maja texas czy California a nie jakieś polskie XD
ja tam nawet nie mam problemu z tym żeby im dopłacić do wysyłki, bylebym ten model dostał, bo nigdzie go znaleźć nie mogę poza ta strona
  • Odpowiedz
@StanSwiderek: jak myślisz? XD Jeśli nie da się wybrać polskich miejscowości/ wywala błąd jak dajesz PL. Możesz zawsze napisać do polskiej strony z zapytaniem takiej możliwości
  • Odpowiedz
powinno się dać,chociaż pewien nie jestem.czesto zamawiałem z niemieckiego adidasa,bo w polskim oddziale nie mieli butów,które mi się podobały.ale wiadomo że jest różnica między Niemcami,a Ameryką.


@Fandolores: To jest akurat prawda, nie wiadomo z jakiego powodu często w Polsce nie sprzedają tych samych kolorystyk butów co na przykład w Niemczech, Francji, UK. I to nie chodzi nawet o jakieś modele z najwyższej półki tylko jakieś tam które kupisz na przykład w
  • Odpowiedz