Wpis z mikrobloga

@konoo: Jak kasę wyrwałeś, to idź do serwisu, niech Ci zrobią koło. Jak w Warszawie, mogę Ci nawet polecic jeden co to robi naprawdę dobrze.

Nie szukaj całego koła, całe koła to są w sprzedaży wysokiej klasy, do wyścigowych rowerów. Serwis Ci dobierze piastę (albo wykorzysta tę, co jest), obręcz i szprychy i takie kółko Co zrobi, że palce lizać.
A jak bym się uparł na nowe koło, to co polecisz ? z tym że pod tarczę


@konoo: Ale w sensie, że całe koło? To nie mam w tej kwestii doświadczenia, nie stać mnie na kupowanie takich cudów.

Natomiast jeśli w sensie, że komponenty, to jeśli chcesz mieć koło przede wszystkim trwałe, to pod tarcze mogę polecić obręcze Excalibur (od Rodi Rims). Nawet nie są bardzo ciężkie, ale jeśli zależy Ci
@konoo: wystarczy nowa obręcz i kilka szprych, jeśl tarcza nie pogięta i piasta cała. taka obręcz to 50zł. piaste masz chyba jakąś noname z tajwanu, może zainwestuj w coś lepszego :P w sumie znalazłbyś taniej jakąś całą używkę
@TralalAlf: Alexrim 3 komorowe nie kosztują 50zł :P piasta również nie jest z Tajwanu. Ale dzięki ogarnąłem i już jutro będzie komplecik z jeszcze lepszym kółkiem. Teraz tylko wymian supportu i korby na coś lepszego i będzie dobrze