Wpis z mikrobloga

Ehh. Byłem na rozmowie. 3400 Do ręki. Umowa zlecenie. Od jutra zaczynam od 6tej do 14stej. Jak ten od rekrutacji zawołał kierowniczkę. To ja myślałem że zawału dostanę. Młoda piękna. Ehh. Zmoggowała mnie wzrostem bo jest wyższa. Widziałem plakietkę. Ma na imię Karolina. Teraz nie będzie Gabrysia tylko Karolina. I wątki z nią na wykopie (próby podrywu) Ehh. I to jeszcze będzie moja przełożona. No nie mogę.... Jak wychodziliśmy z magazynu to ja przepuściłem w drzwiach ale ona nalegała ale w końcu uległa. Jak gadaliśmy jeszcze na koniec to ten od rekrutacji wygląda jak chad umięśniony wysoki. Uśmiechała się do niego. Ehh na mnie nawet nie spoglądała. Ehh. Its over. Śmiechu warte! Stresuje się przed jutrzejszym pierwszym dniem w pracy. Ogólnie to robota nie jest zła. Tylko chodzę po sklepie 8 godzin i patrze na klientów. I nie mogę telefonu używać ehh. Nie wytrzymam 8 godzin bez wykopu ehh. Jak jeszcze Karolina zobaczy że siedzę na telefonie to dopiero będzie ehh... #przegryw #niewiemjaktootagowac #ochrona #pracbaza #rozmowakwalifikacyjna
Napalone_Okno - Ehh. Byłem na rozmowie. 3400 Do ręki. Umowa zlecenie.  Od jutra zaczy...

źródło: 9a4ac13b63babcc405ac6d1d2d0e23da

Pobierz
  • 12