Wpis z mikrobloga

Janek Janek... Janku.

Byłem na Twoim wczorajszym live. Oczywiście Ty nie wchodzisz na wykop. Wszyscy youtuberzy nie wchodzą na wykop ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaciekawił mnie bardzo wątek Justyny, która według Ciebie jest chora na głowę. Szkoda, że nie rozwinąłeś bardziej tego tematu.

Cały czas bawi mnie jak próbujesz wszystkim udowodnić, że Ty nie masz problemu z pieniędzmi, a pieniądze szczęścia nie dają.
A co według Janeczka jest szczęściem? Podróże i poszukiwania! A wiecie co było kilka miesięcy temu? Jankowi zalał się wykrywacz, gdyby nie pomogły odyńce (i pożyczyli Ci drugi wykrywacz) to gówno byś miał, a nie poszukiwania. A co się wydarzyło w ostatnich dnia pobytu w Szwecji? Jankowi zalała się kamera. Gdyby nie kanał "życie na wsi", który chce Ci dać za darmo kamerkę Hero 4, abyś podpromował ich kanał, to też byłyby nici z nagrywania w przyzwoitej jakości z wody. Byłbym zapomniał o tym systemie do nurkowania - no tak, przecież też go masz dzięki uprzejmości widzów. A szkolenie nurkowania? Też przeprowadzi je koleś, który chce podbić sobie zasięgi.

Już nie wspomnę, o powerbanku, lodówce czy innych bzdetach.

Musisz zrozumieć, że to szczęście, które dały Ci Odyńce i widzowie mogłeś załatwić sobie sam! Gdybyś tylko miał pieniądze. Kumasz? To co nazywasz swoim szczęściem, czyli wyjazdy i poszukiwania mógłbyś zrealizować za pomocą kasy. To nie pieniądze są źródłem szczęścia, tylko rzeczy, które możesz sobie za tą kasę kupić. NP. PALIWO DO DOBLO XD Czuję się dziwnie pisząc to, ale po wczorajszym live wydaje mi się, że Ty tego nie rozumiesz xD

Pojawił się też temat wyjazdu do Chorwacji z Chylusiem i #korsir. Ładnie Janek wybrnął, że nie wiedziałby z kim wolałby pojechać ponownie. XD Po czym - kilka minut później - stwierdził, że On już nigdy z nikim nie pojedzie na wyprawę XD.
Ogólnie zaczynam podejrzewać, że Janek zaczął coś odwalać jak Korsir przyjechał, dlatego Chylozaur się zawinął stamtąd.

Miałem też napisać o tym całym zlocie #odyn ale @xaro już dodał screen z komentarzem
(https://wykop.pl/wpis/72657097/typowy-yaneczek-gejzpasji-yanek)

Ogólnie najbardziej rozbawił mnie fragment, w którym mówiłeś o tym, że nie potrzebujesz pieniędzy na opał, bo masz go za darmo. Jak za darmo zapytacie? Ano Janeczek jeździ po Warszawie i zbiera stare deseczki, listewki, szafki i palety. Zwozi to na działkę i potem tym pali w swoim kominku :)
#yanek #gejzpasji
  • 48
@ponuryszczur666: To w takim razie mamy chyba różne definicje normalnej pracy lol. Odprowadzają podatki i nikomu nie szkodzą więc co w tym złego. Tymon ma swój biznes, a senior jest w wieku, który w wielu krajach pozwalałby mu już przejść na emeryturę więc sobie spędza czas jak chce? Nikt tutaj nie twierdzi, że youtube to intratny biznes XD
@Zoltafik: Btw Obłudnik mówił na streamach z Chorwacji, że czyta wypok i ma beczunie straszną. Jeśli twierdził, że nie czyta to kolejne kłamstwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ciekawe kiedy wpadnie na pomysł ekspansji na tiktoka. Tam dopiero grażyny będą go kochać i oglądając go zaspokajać swoje matczyne instynkty. Do blików są również chętniejsze niż widzowie Odyńców ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Hayate25: Nikomu nie szkodzą?! No #!$%@? popatrz.. Pół świata detektorystów drze łacha i nie przyznaje się do Odyna, który pojęcia nie ma o czymś, a udaje najmądrzejszego, szuka tylko na czyichś zgodach i olaboga jaki on nie jest obeznany. Już nie wspomnę o tym, że jeżdżą gruzami, które nie są do tego przeznaczone, o ile gruby sobie przerobił jakotako tego Mastera, to stary i blondasek jeżdżą złomami, które do ruchu nie
@ponuryszczur666: Ludzie mają prawo robić że swoim życiem co uważają. Nie wydaje mi się,żeby łamali prawo, nie ma też obowiązku ich oglądać. Denerwować może zachowanie każdego z nich, mnie osobiście Janka który kiedy tylko może przekonuje o tym jakim jest szczerym człowiekiem, a nie jest szczery nawet sam ze sobą i nie potrafi tego ukryć na swoich filmach.
@Mular899: Kur!@, kolejny z tym, że mogą robić co chcą ze swoim życiem... No kur.. mogą! Ale niech sobie to robią prywatnie! Wrzucają to na globalną platformę jaką jest YouTube i mogę to oglądać i komentować! Komuny już nie ma, cenzury tak samo i mam prawo napisać co mnie #!$%@? i jakich z siebie idiotów robią na całą Polskę oraz w jakim świetle przedstawiają nas - Polaków, na świecie! Nie dość,
@ponuryszczur666:

Pół świata detektorystów drze łacha i nie przyznaje się do Odyna,


A drugie pół to normalnie ludzie ¯_(ツ)_/¯

a udaje najmądrzejszego


Co robi? xD

Wszyscy się rzucili na taki sam durny "byznes"


No i co?

agrywają GoPro swoje sranie po krzakach i wrzucają to do internetu. To jest #!$%@? normalne?


Ja tam żadnego srania nie widziałem, ale jeżeli się czegoś dopatrzyłeś to nie oceniam.

Jedyne z czym mogę się połowicznie
@Hayate25:

A drugie pół to normalnie ludzie ¯(ツ)

Oczywiście, normalni ludzie, dlatego nic z nim nie mają i nie chcą mieć wspólnego.

No i co?

No i to, że są niedorajdami życiowymi, skoro jara ich robienie tego samego co inni z ich otoczenia. Rozumiałbym, gdyby jeszcze pokazywali co innego... ale te osły chodzą w te same miejsca i każdy z tego odcinek nagrywa. Z tego samego co inny. Przecież
@ponuryszczur666:

Oczywiście, normalni ludzie, dlatego nic z nim nie mają i nie chcą mieć wspólnego.


Właśnie przyznałeś, że ta pierwsza połowa, mająca bekę jest nienormalna xD

No i to, że są niedorajdami życiowymi, skoro jara ich robienie tego samego co inni z ich otoczenia. Rozumiałbym, gdyby jeszcze pokazywali co innego... ale te osły chodzą w te same miejsca i każdy z tego odcinek nagrywa. Z tego samego co inny. Przecież nawet
@Mular899: tego nie wiesz co znajdzie i co z tym robi. O ile łazą po tym piasku to ahoj z nimi, ale to co wykkopią bez pozwoleń i spienięzą to chluby prawdziwym detektorystom nie przynoszą ale... właśnie przez tych piaskowych pajaców burdel robi się z tym hobby!
@Hejmireczek: Z czego mam #!$%@? mieć ból dupy?! Czy Ty jesteś #!$%@??! Zazdrość ze srania po krzakach? Brania na fakturę wszystkiego? Życia w osranym i śmierdzącym busie? To według Ciebie jest lepsze od normalnego mieszkania, łazienki i podróżowania jak człowiek?! Ty jesteś zdrowy?! Widać ewidentnie, że tacy debile CI mózg przeżarli tymi swoimi głupotami i odwróciły Ci się wartości moralne w życiu.