Wpis z mikrobloga

@dzester: właśnie o dziwo jeszcze z dwa lata temu było słychać że jedzie pkm z kilometra, ale już od długiego czasu nie słychać tej pkm, nie wiem co zrobili czy ta pkm na tyle zwalnia ale teraz ta pkm nie jest już tak uciążliwa ..
@Sinklinorium
Obecnie jeżdżą tam spalinowe składy PKMki, a one są dosyć głośne, dodatkowe jest tam zakręt oraz przyspieszają lub zwalniają na przystanek Gdynia Karwiny. Nie wiem jak bardzo chciałbyś się wiązać z tym mieszkaniem, generalnie są plany rozbudowy i elektryfikacji tej linii kolejowej żeby odciążyła ruch towarowy do portu z zapchanej linii biegnącej przez miasto. Także w dłuższej perspektywie z jednej strony może się tam zwiększyć ruch, a z drugiej jednak tabor
@kultywator_sprezynowy: Cóż, szukam czegoś na ładnych parę lat, chcę brać różne czynniki pod uwagę więc mocno badam teren. W końcu kupno mieszkania za pół bańki, którą znienawidzę to spory strzał w stopę.
Tylko kuchnia i jeden pokój są położone w stronę torów, na szczęście sypialnia, balkon i drugi pokój w przeciwną. Mieszkanie jest na najwyższym 4. piętrze, więc pewnie ostro tam latem grzeje, więc i warto mieć ciągły przewiew i otwarte
Sinklinorium - @kultywator_sprezynowy: Cóż, szukam czegoś na ładnych parę lat, chcę b...

źródło: Buraczana

Pobierz
@Sinklinorium mieszkam na Zofii Nałkowskiej i mam tory dosłownie 100m od okna, nie przeszkadza zupełnie ponieważ te tory są bardzo rzadko uczęszczane i nigdy nie słychać. Jedynie raz/dwa razy wieczorem przejedzie jakieś głośne coś (chyba jakaś spalinowa jak Mirek wyżej pisał) i wtedy jest trochę nie przyjemnie jak się chce spać ale ogólnie to nigdy mi to nie przeszkadzało. Mieszkam 3 lata tu