Wpis z mikrobloga

#agd #kuchnia #remontujzwykopem #kiciochpyta

Po wielu bojach udało mi się do remontowanego mieszkania wybrać lodówkę i zmywarkę. Teraz naszedł czas na piekarnik.
Mam do wydania budżet do maksymalnie 1800 zł - może być większy, jeśli naprawdę będzie warto dołożyć do droższego modelu. Te funkcje to minimum:

1. Termoobieg
2. Funkcja pary - nie jest to mega potrzebne, ale większość piekarników posiada już tę funkcję.
3. Teleskopowe prowadnice - minimum jedna.
4. Czyszczenie - tak aby dobrze się czyściło, może być katalityczne etc.

Marka - obojętna, ma posłużyć i być dobrej jakości.
Sklep - raczej obojętny, chociaż skorzystałbym z promocji drugi produkt -30%.

Przeraża mnie ilość modeli dostępnych na rynku, które nie wiadomo czym się różnią...
  • 14
@SkromnyChlopak: Jak masz tak sprecyzowane parametry to zostaje ci jedynie wybrać na chybił trafił po tej filtracji, bo naprawdę #!$%@? z tym wszystkim, od czasu unijnej dyrektywy na zimne luty w płytkach PCB pierwsze co się zepsuje to elektroniczny panel sterujący urządzeniem i żaden producent tutaj nie jest lepszy od innych.

Dla mnie ważne były czyszczenie pirolizą, prowadnice teleskopowe i pokrętła chowane. Kupiłem najtańszą amice z tymi funkcjami i jestem zadowolony.
@SkromnyChlopak
poluj na promocje, ostatnio w Neonet np była promocja że druga rzecz z kategorii AGD do zabudowy 50 procent taniej. meblujac nowe mieszkanie wziąłem combo piekarnik + mikrofala za total 3k czyli 1500 od sztuki (topowe modele)

a jeśli pytasz o to jakie patrzeć to odpowiedź jest prosta - niemieckie. u mnie i o całej rodziny króluje Bosch, czasami z małym dodatkiem Siemensa i od zmywarki po płytę - sprzęty nie
@SkromnyChlopak: Polecam - PIEKARNIK ELECTROLUX EOD5C50Z SteamBake mam już 2 lata i wszystko działa super. Ma chyba wszystkie funkcje które wymieniłeś :) mieści się też w twojej kwocie. Chociaż ja kupiłem 400 zl ! taniej niż teraz stoi :)