Wpis z mikrobloga

#ankieta #dziecinada #spamowaniewpisamipolemicznymizamiastodpowiedziecjakczlowiekpodwpisem #wartozesobarozmawiac #kochajmysie #wszyscyjestesmyludzmi #bayzedmanygora #koniaszekanalami #kochamcieukrainojakirlandie #mirkomodlitwa
Mircy, trolle ukraińskie, trolle rosyjskie, dlaczego kasujecie sobie nawzajem odpowiedzi pod wpisami? Wszyscy bywalcy patotagu #ukraina powinni ze sobą rozmawiać, jeżeli zamkniemy się na dyskusję to nigdy nie dojdziemy do porozumienia w żadnej kwestii i będziemy się tylko radykalizować.

Czy uważasz że to dojrzałe kasować komentarze pod wpisami?

  • Tak, trzeba walczyć z onucami/ukrofilami 19.4% (20)
  • Nie, to dziecinada 44.7% (46)
  • Przestań robić ankiety durniu 35.9% (37)

Oddanych głosów: 103

  • 17
jeżeli zamkniemy się na dyskusję to nigdy nie dojdziemy do porozumienia w żadnej kwestii i będziemy się tylko radykalizować


@FENOMENALNY_CZARODZIEJ: Zwalczanie kacapskich trolli to nie radykalizacja tylko higiena internetowa. Jak masz karaluchy w chałupie, to nie próbujesz się z nimi dogadywać w kwestii wspólnego korzystania z mieszkania.
@JPRW: czyli wybierasz radykalizację? Uczciwość nakazuje zadać pytanie - jeżeli kacapskie to karaluchy to ukraińskie to jaki szkodnik twoim zdaniem? Szczerze mnie to smuci bo wydajesz mi się jednym z normalnych, otwartych na dyskusję użytkowników (oczywiście masz swoje stanowisko ale nie zamykasz się na argumenty)
@FENOMENALNY_CZARODZIEJ: Gdzie ty widzisz argumenty po drugiej stronie? Ja widzę tylko marny trolling, spam, stawianie chochołów i powielanie rosyjskich treści propagandowych. "Hehehe jak tam kontrofensywa", "nasi bracia by tego nie zrobili", "Moskwa nie zdobyta" i tak do porzygu. A, jeszcze kretyńskie ankiety.
@JPRW: ja czasami z konieczności stawiam się w pozycji adwokata diabła i staram przedstawiać odmienne stanowisko, nie wszystko też jest trollingiem - część wpisów np. aquafiny jest dosyć merytoryczna na ten przykład (chociaż większość to i tak trolling). Zresztą chochoły z którymi się walczy to w mojej opinii domena zarówno ukraińskich propagandzistów jak i kacapskich bo tak jest najłatwiej "orać" rozmówcę.
@wladdan: na hejto byłem tylko pare razy ale jedyny tag na który wchodzę z przyjemnością tam był martwy więc dałem sobie spokój z odwiedzaniem tego portalu, jednak aquafina mówi że to nie są jego komentarze i ktoś założył tam konto z takim samym nickiem. Za mało mam informacji żeby wierzyć którejkolwiek ze stron w tej kwestii i pozostawiam ją nierozstrzygniętą
@FENOMENALNY_CZARODZIEJ:
kłamca aquaonuca kłamie ;) nowe nie znałem ;)
Tutaj pewnie ktoś mu się włamał na konto na wikopie ;) i dał ten komentarz o hejto ;)
Nie mogę napisać że go znam, ale jego internetowy obraz jest dla mnie oczywisty.
Przeglądając wikop jego i hejto, jest mnóstwo podobieństw. Tego się nie podrobi :)

Zresztą pomyśl, kim on niby jest że ktoś miałby pod niego się podszywać i wstawiać tyle postów
Pobierz wladdan - @FENOMENALNY_CZARODZIEJ: 
kłamca aquaonuca kłamie ;) nowe nie znałem ;)
Tut...
źródło: IMG_6694